Anal ilişki sonrası karnıma boşaldı hamilelik riski varmıdır

sinem.erdmm

sinem.erdmm

Yeni Üye
Üye
Anal ilişki sonrası karnıma boşaldı hamilelik riski varmıdır
sevgilimle 3-4 gün önce anal ilişki yaşadık ama boşalması karnıma oldu sadece çok az bir kısmı geldi en fazla 5 dk sonra gidip peçeteyle sildim sizce hamilelik riski olurmu

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar sinem, net olarak şunu anlatabilir misiniz sadece çok az bir kısmı geldi ne demek karnınıza mım geldi vajinal bölgenize mi bunu net olarak anlatabilir, söyleyebilirseniz tahmin yapabiliriz.

sinem.erdmm

sinem.erdmm

Yeni Üye
Üye
Karnıma geldi vajinal bölgemden uzaktaydı yumurtlama günüme de 3 gün var daha

sinem.erdmm

sinem.erdmm

Yeni Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
Selamlar sinem, net olarak şunu anlatabilir misiniz sadece çok az bir kısmı geldi ne demek karnınıza mım geldi vajinal bölgenize mi bunu net olarak anlatabilir, söyleyebilirseniz tahmin yapabiliriz.

D

Delirdimm

Forum Okuru
sinem.erdmm' Alıntı:
Karnıma geldi vajinal bölgemden uzaktaydı yumurtlama günüme de 3 gün var daha

Senin üreme organın karnindami yav ne kadar cahilsiniz yoksa dalgamı geciyorsunuz valla adminlerde amma sabırlı böyle saçma sapan sorulara cevap veriyorsunuz

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
sinem.erdmm' Alıntı:
sevgilimle 3-4 gün önce anal ilişki yaşadık ama boşalması karnıma oldu sadece çok az bir kısmı geldi en fazla 5 dk sonra gidip peçeteyle sildim sizce hamilelik riski olurmu

Bahsettiğiniz şekilde bir birliktelikle gebelik söz konusu olmaz. Üreme rahim de gerçekleşir.

sinem.erdmm

sinem.erdmm

Yeni Üye
Üye
Onun için sormadım menide çok sayıda sperm bulunuyor ve vajinaya yakınsa rahime giriş yapabiliyor bunun için merak edip sordum

Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Hmm göbek deliğinizle vajina girişi arasındaki mesafe nedir ? Sorunuzun cevabını kendiniz zaten vermişsiniz .( Karnıma geldi vajinal bölgemden uzaktaydı ) Kısaca böyle bir ilişkiyle hamile kalmanız mümkün değil.