Anal ilişki sonrası karnıma boşaldı hamilelik riski varmıdır

Anal ilişki sonrası karnıma boşaldı hamilelik riski varmıdır
sevgilimle 3-4 gün önce anal ilişki yaşadık ama boşalması karnıma oldu sadece çok az bir kısmı geldi en fazla 5 dk sonra gidip peçeteyle sildim sizce hamilelik riski olurmu

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar sinem, net olarak şunu anlatabilir misiniz sadece çok az bir kısmı geldi ne demek karnınıza mım geldi vajinal bölgenize mi bunu net olarak anlatabilir, söyleyebilirseniz tahmin yapabiliriz.

sinem.erdmm

sinem.erdmm

Yeni Üye
Üye
Onun için sormadım menide çok sayıda sperm bulunuyor ve vajinaya yakınsa rahime giriş yapabiliyor bunun için merak edip sordum

Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Hmm göbek deliğinizle vajina girişi arasındaki mesafe nedir ? Sorunuzun cevabını kendiniz zaten vermişsiniz .( Karnıma geldi vajinal bölgemden uzaktaydı ) Kısaca böyle bir ilişkiyle hamile kalmanız mümkün değil.

I

ikbal 18

Forum Okuru
slm erkek arkadaşımla ilişkiye girdik arkadan 11 gün önce midem bulanıyor hamilemiyim sizce tst yapsam çıkarmı 2 gün öncede adetimi oldum ama 2 gün sürdü

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Bu tür bir ilişkide hamile kalınmayacağını benzer sorulara yanıt olarak vermekteyiz . Ayrıca beklenen mensiniz gerçekleşmiş + mensin 2-3 gün sürmesi normal bir durum .Test yapmanıza gerek yok .