1. sinem.erdmm

sinem.erdmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Anal ilişki sonrası karnıma boşaldı hamilelik riski varmıdır

Konu, 'Cinsellik Mekanı' kısmında sinem.erdmm tarafından paylaşıldı.

sevgilimle 3-4 gün önce anal ilişki yaşadık ama boşalması karnıma oldu sadece çok az bir kısmı geldi en fazla 5 dk sonra gidip peçeteyle sildim sizce hamilelik riski olurmu

2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.120
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar sinem, net olarak şunu anlatabilir misiniz sadece çok az bir kısmı geldi ne demek karnınıza mım geldi vajinal bölgenize mi bunu net olarak anlatabilir, söyleyebilirseniz tahmin yapabiliriz.

sinem.erdmm bunu beğendi.
  3. sinem.erdmm

sinem.erdmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Karnıma geldi vajinal bölgemden uzaktaydı yumurtlama günüme de 3 gün var daha

4. sinem.erdmm

sinem.erdmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

5. Delirdimm

Delirdimm Forum Okuru

Senin üreme organın karnindami yav ne kadar cahilsiniz yoksa dalgamı geciyorsunuz valla adminlerde amma sabırlı böyle saçma sapan sorulara cevap veriyorsunuz

6. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.377
    Ödül Puanları:
    113
    Bahsettiğiniz şekilde bir birliktelikle gebelik söz konusu olmaz. Üreme rahim de gerçekleşir.

7. sinem.erdmm

sinem.erdmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Onun için sormadım menide çok sayıda sperm bulunuyor ve vajinaya yakınsa rahime giriş yapabiliyor bunun için merak edip sordum

8. Sevimli cadı

Sevimli cadı Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    137
    Ödül Puanları:
    63
    Hmm göbek deliğinizle vajina girişi arasındaki mesafe nedir ? Sorunuzun cevabını kendiniz zaten vermişsiniz .( Karnıma geldi vajinal bölgemden uzaktaydı ) Kısaca böyle bir ilişkiyle hamile kalmanız mümkün değil.

9. sinem.erdmm

sinem.erdmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cevaplar için teşekkür ederim yinede

10. Sevimli cadı

Sevimli cadı Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    137
    Ödül Puanları:
    63
    Rica ederiz. Kuşkunuzu atmak için test yapın bence kafanızdaki soru işaretide kalkmış olur.

11. Cileli kız

Cileli kız Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Ah keske hamile kalmak o kadar kolay olsa .((( için rahat olsun hamile değil sin dir

sinem.erdmm ve SadmiN bunu beğendi.
  12. ikbal 18

ikbal 18 Forum Okuru

slm erkek arkadaşımla ilişkiye girdik arkadan 11 gün önce midem bulanıyor hamilemiyim sizce tst yapsam çıkarmı 2 gün öncede adetimi oldum ama 2 gün sürdü

13. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.377
    Ödül Puanları:
    113
    Bu tür bir ilişkide hamile kalınmayacağını benzer sorulara yanıt olarak vermekteyiz . Ayrıca beklenen mensiniz gerçekleşmiş + mensin 2-3 gün sürmesi normal bir durum .Test yapmanıza gerek yok .

Anal ilişki sonrası karnıma boşaldı hamilelik riski varmıdır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum sonrası gebelik riski

Doğum sonrası gebelik riski

Yeni anne olan kadınların en büyük endişelerinden biri de kısa bir sürede yeniden hamile kalmak. Planlanmamış, hesaplanmamış gebelik ve onu takip eden doğumların ardından bu kaygı, istenen ve beklenen hamileliklere göre çok daha da fazla olabiliyor. Yeni doğum yapan bir kadının bebeğini emziriyor olması, ortalamada 6. aya kadar iyi ve doğal bir korunma yöntemi. Tabii bu koruyuculuk, bebeğe...
  2. Bebek İstiyorum İlişkiden Sonra İdrar Yapmak Sakıncalımı?

Bebek İstiyorum İlişkiden Sonra İdrar Yapmak Sakıncalımı?

Bebek sahibi olmak isteyenlerin birçoğu bu isteklerine kısa sürede kavuşurken bazıları için bu süreç biraz zaman alabiliyor. Bebek isteyenlerin bize yönelttiği sorulardan biri de "ilişkiden hemen sonra idrar yapmak sakıncalımı" doğrultusundadır. Bebek için farklı yöntemler deneyen çiftler için kafalarını karıştıran bu soruya geçmeden önce sizlere öncelikle şöyle bir tavsiyem...
  3. anal ilişki sonrası kanamam var yardım lütfen

anal ilişki sonrası kanamam var yardım lütfen

MERHABA BEYZA HANIM . ERKEK ARKADAŞIMLA ALKOL ALDIK DAHA SONRA ARAMIZDA BİR ŞEYLER OLDU ARKADAN İLİŞKİYE GİRDİK ERKEK ARKADAŞIM ÇOK SERT YAPTI VE CANIM YANDI DÜNDEN BERİ MAKATIMDA AŞIRI KANAMA VAR PUDRA SÜRDÜM GEÇMEDİ YARDIMCI OLURMUSUNUZ NE YAPMALIYIM
  4. arkadan anal ilişki sonrası hamile kalma ihtimalim var mi

arkadan anal ilişki sonrası hamile kalma ihtimalim var mi

Sevgilimle arkadan iliskiye girdik ama icime bosalmadi , tam gunumde de adet oldum ancak bazi yerler de zevk suyu gelse bile hamile kalinabilicegi vs yaziyordu bende adet oldum ama cok basim donuyo ve midem bulaniyo sizce hamile olabilir miyim ? Yoksa bu mide bulantisi bas donmesi stresten midir
  5. Anal ilişkiyle hamile kalınırmı

Anal ilişkiyle hamile kalınırmı

Sevgilimle anal ilişkiye girdik içine bolaşdım ama ondan önce 3-4 kere normal boşaldım 5. Yi anal ilişkide içine boşaldım vajinasına sızmış olabilir hamilelik olur mu

Sayfayı Paylaş