Anda kalmanın yolları nedir şuanı nasıl yaşarız?

• Konbuyu başlatan Sademmim
  • Başlangıç tarihi
S

Sademmim

Forum Okuru
Anda kalmanın yolları nedir şuanı nasıl yaşarız?

Anda kalmanın yolları melek kadınlar kulübü anda kalmanın faydaları forum'da.​

Arkadaşlar kardeşim 4 ay önce sevdiğinden ayrıldı ama çok üzgün onun için ben de üzülüyorum. Ne yapabilirim? Özellikle anda kalamiyor odaklanamiyor çok seviyordu evlilik filan düşünüyordum onunla. Eskileri düşünüyor hep yaklaşık 3 yıl sürdü ilişkileri aslında az da değil ve şuan da emeklerini ve eskileri düşünüyor sürekli ne yapmalıyım acaba kardeşim için toparlayamiyor kendini. Anda kalmanın yollari nedir? Nasıl döndürebilirim kardeşimi şimdiye.

images (1).jpeg

Merhabalar
Elbette 3 yıl emek verilmiş bir ilişkiyi bitirmek kolay olmamistir ama kardeşiniz için artık geçmişe değil şimdiyi yaşamak önüne bakması gerekir aslında. Ona yardımcı olmak için geçmişi konuşmayı bırakın başladığı zaman ilgisini başka tarafa çekin. Çıkın kafa dağıtın gezin başka şeylerden sohbet edin. Kardeşiniz neyi seviyorsa onu yapın. Bir de yeni bir aşk buldugunda zaten onu tamamen unutup şimdiye odaklanacaktır. Eğer güzel bir aşk ise onu unutmak zor olacaktır ama imkansız değil. Anı yaşamak anda kalmanın yolları nelerdir birlikte bakalım.

"Anda kalmanın yolları nelerdir?"​

• Yaşadığınız anın tadını çıkarın
  • Küçük seylerden mutlu olmaya bakın
  • Sevdiğiniz şeyleri yapın
  • Sevdiğiniz şeyi yaparken gözlerinizi kapatın o anı yaşarken mutlu olduğunuzu gösterin
  • Çalıştığınız zaman içinde de mutlu olmayı bilin
  • İlişkilerinize değer verin
  • Hayatı çocuk gibi yaşayın
  • Eğlenmeyi bilin
Anda kalmak biraz da sizin elinizde olan bir şey. Geçmişe odaklanmak geleceği ve şimdiyi yaşayamamaktir. Dolayısı ile şimdiyi yaşamak hem size geçmişi unutturur hem de gelecek için daha aklı selim plan yapmayı sağlar.

Terapi sayesinde acaba bu eski kötü anılar silinir mi? Dilerseniz aşağıdaki linkten "terapi kötü anıların silinmesini sağlar mı" yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Geri