Android telefondan Auto Backup Resimleri Silme

Uzman SühaN

Administrator
Android telefondan Auto Backup Resimleri Silme
Auto backup fotograf silme programı arıyorum bana yardımcı olabilir misiniz ?
Benimde silemediğim bu Auto Backup Resimleri ni arkadaşın sayesinde sildim.Bu yöntemle kesinlikle resimler siliniyor..

2.jpg

Auto backup fotograf silme
Android isletim sistemi kullanan telefonlari kullananlar picasa, google plus gibi hesaplarini senkr yaparlar ise galeride istenmeyen auto backup isminde bazi resim veya dosyalar yer alabiliyor. Benimde bugun basima geldi bir turlu silemedim. Cozumu yabanci bir kaynaktan buldum. Ayarlar uygulama yoneticisinden hepsi menusunden galeriyi bulduktan sonra veriyi sil e tikliyorsunuz. Internet araciligiyla gelen dosyalarin silinmesini sagliyor. Fakat diger dosyalariniz herhangi bir zarar gormuyor. Tefondan ss aldim. Kalem ile isaretledim onlarida yukleyelim gorseller yardimci olabilir.

Auto backup fotograf silme

Uygulama yoneticisine giriyoruz.

Galeriyi bulup veriyi sil diyoruz.

NOT: Siliyorum Ama Tekrar Geliyor Diyenler İçin Makaleyi Uzun Zaman Önce Yazdıgım İçin Tam Bilgi Veremiyeceğim. Muhtemelen Senk Ayarlarından Kaynaklanıyor.

Arkadaşlar Silmeden Önce Telefonunuzun Ayarlar/Hesaplar/ sekmesinden Google hesabınızı bulup tıklayın.. Oradaki Google foto Google+ ve Google+ Fotograflar kutucuklarındaki senkronizasyon onayı işaretlerini kaldırın. Böylece Fotoğraflarınız Yeniden gelmez..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri