Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Android Telefonlarında Hafiza Kartı Bölme Videolu Anlatım

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Android Telefonlar İçin Hafıza Kartını Bölme Video
    Android Telefonlar İçin Hafıza Kartını Bölme Nasıl Yapılır

Sevgili melekler, android telefon kullananlardansanız şimdi sizlerle paylaşacağımız bilgiler işinize yarayacaktır. Eğer Android Telefonlar İçin Hafıza Kartını Bölme Nasıl Yapılır merak ediyor ve öğrenmek istiyorsanız, Android Telefonlar İçin Hafıza Kartını Bölme Video anlatımıyla sizlerleyiz...

< Konu Resmi..>

Android telefonunuzda hafıze kartınızı 2'ye veya 3'e bölmeniz mümkün. Nasıl mı? Aşağıdaki videoda adım adım bu işlemi görebilirsiniz:

Android Telefonlarında Hafiza Kartı Bölme Videolu Anlatım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çilekli Puding Yapımı (videolu anlatım)

Çilekli Puding Yapımı (videolu anlatım)

çilekli puding, nasıl yapılır, tarifi, ev işi puding, malzemeleri, videosu, ile ilgili bilgiler burada melekler Ev yapımı ürünlerin yerini hiçbir şey tutmaz melekler :) Şimdi ekleyeceğimiz videoyla ev yapımı çilekli pudingin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. :) http://www.youtube.com/watch?v=IheCIpZoypA&feature=player_embedded
  2. Android Cep Telefonlarına Tema Nasıl Yüklenir ?

Android Cep Telefonlarına Tema Nasıl Yüklenir ?

Android Telefona Tema Yükleme Android Telefona Tema Nasıl Yüklemek Sevgili melekler, az önce sizlerle paylaştığımız android telefonlara polis telsizi uygulaması konusunun ardından bu sayfamızda da Android Telefona Tema Yükleme konusunda sizlere bilgiler vereceğiz.. Android telefonlarımızın; ekran görünümlerini, temalarını, ekran kısayollarını değiştirmenin yanısıra ana ekranımıza...
  3. Android Telefonlar İçin Mms Ayarları hakkında bilgiler

Android Telefonlar İçin Mms Ayarları hakkında bilgiler

Mms Ayarları Cep Telefonlar İçin Android Telefonlar İçin Mms Ayarı Android Turkcell MMS ayarları http://www.meleklermekani.com/teknik-destek/227929-android-telefona-uygulamalar-nasil-yuklenir-ogrenmek-icin-buyrun-sayfamiza.html dedik geçtiğimiz günlerde, bu gün ise android telefonlar için mms ayarları hakkında merak edilen bilgileri paylaşıma açıyoruz Melek'ler. Turkcell MMS...
  4. Android Telefonlarda Pilin Ömrünün Uzatılması İle İlgili Bilgiler

Android Telefonlarda Pilin Ömrünün Uzatılması İle İlgili Bilgiler

Android Telefonların Pil Ömrünü Uzatma Android Telefonların Pil Ömrü Nasıl Uzatılır Sevgili melekler, en son sizlerle paylaştığımız konuda android telefonlarda bataryanın çabuk bitmesi ile ilgili bilgiler vermiştik. Bu sayfamızda ise Android Telefonların Pil Ömrü Nasıl Uzatılır bilgiler paylaşmak istiyoruz sizlerle... Hepimiz telefonumuzun ekranında güzel canlı bir arka plan...
  5. Android Cep Telefonundan silinen resimleri kurtarmak

Android Cep Telefonundan silinen resimleri kurtarmak

Eğer yanlışlıkla Android sistemli telefon veya Tabletinizden sevdiğiniz fotoğraflarımı sildiniz ve ne yapacağınızı bilmiyor musunuz. Hemen paniklemeyin bu yazıyı dikkatli okudunuz da silinen fotoğraflarınızı kurtarabilirsiniz. Windows işletim sistemlerinde sildiğiniz dosyaları geri dönüşüm kutusundan rahatlıkla geriye yükleyebilirsiniz. Ama android işletim sisteminde bu durum biraz farklıdır....

Sayfayı Paylaş