Angel_tears (Hayat kırıkları)

Cevap: Angel_tears (Hayat kırıkları)

angelglitters3ug2.gif

angelglitters28no1.gif

resim200511161350375606yy9.gif

melek ablam bunlar senin için

Teşekkürler bitanem :)

AY BU NE kadar guzel bir kose oldu boyle o kadar guzel anlattin ki...mashaAllah anneni tebrik ederim boyle cocuk yetistirdigi icin kopeklere bisey demem cunku pek hayranlari degilim ben daha cok kedi severim,ama sevene de karsi cikmam.cok cok seker bir kizsin onun icin elim bos gelmeyim diye sana seker getirdim
seker.jpg
zeytintanesi_bayram_sekeri.jpg
truuflarkj0.jpg
sanirim yeter yoksa sekerin yukselir dislerin agrir ve tesekkur edecegine kizarsin optum canim

AY BU NE kadar guzel bir kose oldu boyle o kadar guzel anlattin ki...mashaAllah anneni tebrik ederim boyle cocuk yetistirdigi icin kopeklere bisey demem cunku pek hayranlari degilim ben daha cok kedi severim,ama sevene de karsi cikmam.cok cok seker bir kizsin onun icin elim bos gelmeyim diye sana seker getirdim
sanirim yeter yoksa sekerin yukselir dislerin agrir ve tesekkur edecegine kizarsin optum canim

Çok ama çok teşekkür ederim ablam o sizin güzelliğiniz..Evet ailemin beni iyi yetiştirdiğinin bende farkındayım yanlış anlamayın bunun birçok örneği var bende ukalalık olarak algılamayın...iBiraz geç gördüm mesajlarınızı özür dilerim..Hediyeleriniz için çok ama çok teşekkür ederim..Mucxxx

Çok teşekkür ederim ablam biraz geç gördüm mesajlarınızı özür dilerim

kucuk melegim kosen hayirli olsun,paylasimlarin icin tesekkurler,kopeklerin cok guzel benim kizlar gormesin ;rabbim yuregin gibi guzel bir gelecek sunsun sana insallah yuzunden gulucuk yureginden sevgi eksik olmasin insallah; Ekli dosyayı görüntüle 165

Son düzenleme:
Geri