1. taskiran

taskiran Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Angelique Boyer Saç Modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında taskiran tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar Meksika'lı şarkıcı Angelique Boyer'in gerek saçlarına gerekse güzelliğine aşığım. Elma yanaklarını kendi yanaklarıma benzettiğim için mi onu bu kadar beğeniyorum bilmem ama gerçekten çok güzel bir kız. Saç modelleri de oldukça hoş. Sizlere onun saç stillerini anlatan bir alıntı yapmak ve fotoğraflarını sizlerle paylaşmak istiyorum.
    Kaynak : ? CelebRomantic ?

Angelique Boyer Saç Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçlarda çiçekler açmış

Saçlarda çiçekler açmış

saça çiçek saçta çiçek Saçlarda boyutları kafanızdan büyük çiçekler istiyorsanız bu modelleri kuaföre göstermeniz yeterli.:D
  2. Elegan saç modelleri

Elegan saç modelleri

elegan saç modelleri kesimleri şekilleri elegant trendleri burada arkadaşlar. "Yeni imaj yapmak istiyorum" diyenler, 2012 modasından detaylı tüm önerilerimiz ve modellerimiz arasına bir yenisini daha katıyor ve önümüzde ki 2012 yılı trendleri arasında, ünlülere benzemek, ünlüler gibi havalı olmak isteyenler için Ünlülerin saç modellerinden yapımı pratik Elegan saç modelleri...
  3. Örgülü Saç Modelleri

Örgülü Saç Modelleri

örgülü saç modelleri örgülü saç şekilleri örgülü saçlar Uzun saçların kurtarıcısıdır örgü melekler :) Evdesiniz, işiniz var, saçınızı örüverirsiniz. Dışarı çıkacaksınız arkadaşlarınızla şık bir örgüyle başınıza sarıverirsiniz saçlarınızı. Akşam bir davete gideceksiniz, kuaförünüze zarif bir kılçık örgü yaptırıverirsiniz. :) Bu derece kullanışlı bir modelin de modası geçmez tabi ki. Bu yıl da...
  4. Açık Saç Modelleri

Açık Saç Modelleri

Açık Saç Modelleri paylaşır mısınız ben saçlarımı toplamayı sevmiyorum ve açık bırakıyorum ama açık bıraktığım saçlarım yılın trendlerine de uysun istiyorum:)
  5. saç modeli

saç modeli

saç modelleri arıyorum tavsiyeleriniz neler kızlar :)
Etiketler:

Sayfayı Paylaş