1. handanca

  handanca Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  1 Nisan 2008
  Mesajlar:
  4.464
  Beğenilen Mesajlar:
  102
  Ödül Puanları:
  63

  Angels (melekler) Tarot Destesi

  Konu, 'Tarot Cards' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

  melek tarot melek tarotu melekler tarotu nedir [​IMG]

  Kartlarımız 32 adetten oluşuyor.
  Biliyorsunuz Melekler günahı olmayan saf yaratıklar, tanrısal bir ulaklardır..
  Bu kartlarla açılım yaparken sanki o yardımı göksel güçlerden almış gibi hissediyorsunuz.

  Karttan tavsiye almak istiyorsanız Bu kartların içinden her zaman doğru yolu gösterecek bir melek geliyor sanki. O açılan karttada gayet pozitif yanıtlar yakalayabiliyorsunuz.
   
Angels (melekler) Tarot Destesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Bosch Tarot Destesi

  Bosch Tarot Destesi

  Bu destemiz 78 karttan oluşur. Bu harika görüntüler, Flaman ressam Hieronymus Bosch resimlerinden esinlenerek yapılmış. O yüzden destemiz adını buradan alıyor. Destedeki kartlar ve semboller her ne kadar ressamın resimlerinden esinlense bile bu kadar gerçek dışı görünebilir olmayan bir dünya açıklar. Destedeki insan hayvan bitki ve ruh ifadelerini anlatan semboller var. Sizde Bosch Tarot...
 2. Celtik Tarot Destesi

  Celtik Tarot Destesi

  celtik tarot Destede bulunan Fomori, Tuatha de Danann, Ulaid, Fianna ... Bu kahramanlar efsanesi Celtik Destesinde buluşur. Kart 78 adettir. . Bu kartlar doğanın manevi boyut ile antik kişilere olan yakın ilişkileri ve yakın zamanda yenilenecek olayları anlatır bize. Celtic Tarot sembolleri ve efsaneleri ile her zaman güncel olacak açılımlar yapmanız mümkün.
 3. Çinlilerin Aşk Tarot Destesi

  Çinlilerin Aşk Tarot Destesi

  çinlilerin aşkı Bu Tarot destemiz Çinde en eski ve geleneksel bir destedir. Kartlar basittir ama büyüleyici anlamlar çıkartılıyor. Destede aşk sırları için bilgelik geçerlidir. Her kart 64 adet geleneksel bir karttır. Destede sorunlara, zorluklara ve sevgi ilgili yaralara bir anlam yorumlanır. Her kartın üstünde bir numarası ve bir anahtar kelime mevcut.
 4. Mantegna Tarot Destesi

  Mantegna Tarot Destesi

  Bu deste 50 karttan oluşur ama 25 adette eğitici kartları mevcut. Bu geleneksel bir Tarot değil ama, uzun bir geçmişe sahip. Orijinal çalışmalarda ressam, Andrea Mantegna (1431-1506) venedikten etkilenmiş. Adınıda buradan alıyor. Destedeki eşsiz konsepti Guarino Guarini (c. 1460)'ye ait. 25 adet eğitici kartlar ile güzel bir meditasyon yapılabilir.
 5. Secret (sır) Tarot Destesi

  Secret (sır) Tarot Destesi

  secret nasıl yapılır secret nasıl uygulanır Aynen şu ifadeyi bozmadan yazmak istedim "Zaman olarak deniz gibi derin, ve kader olarak gizemli sonsuz,... hep iksir var kartlarda yaşayan bir ruh ve fısıltılar.. Tüm erkek ve kadınların kalpleri için lazım olan sesi bulabilirsiniz bu destede. 78 sırrı temsil eder bu kartlar .. Hadi yolculuğunuza geçmişinizi keşfederek başlayın ve gelecek...

Sayfayı Paylaş