1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Anıl Cevher Begüm yat keyfi ödülünde anıl jet skiye binerken çalan şarkı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

survivor
    Anıl Cevher Begüm yat keyfi ödülünde anıl jet skiye binerken çalan şarkının adını nedir jet ski yaparken çalan şarkı lütfen aklımı kaybedicem yardımcı olursanız şimdiden teşekkür ederim.Ama altını çizerim lovumbadan bahsetmiyorum acil bulun lütfen

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Anıl Cevher Begüm yat keyfi ödülünde anıl jet skiye binerken çalan şarkı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferda Anıl Yarkın_ Yaralıyım

Ferda Anıl Yarkın_ Yaralıyım

Bir zalime yenik düştüm Tutsak oldum acılara Yasa girdi sevinçlerim Yaralıyım aşktan yana Resimlerin kurşun olmuş Anilari yetmez bana Hepsi ev seçmiş yüreğimi Yaralıyım yaralı Yaralıyım yaralıyım Ben bir bahtı karalıyım Hasretinde vurmuş beni Can evimden yaralıyım
  2. Ferda Anıl Yarkın_ ayrılmalıyım

Ferda Anıl Yarkın_ ayrılmalıyım

Ayrılmayalım ayrılmayalım sensiz gecen bir an yasamayalım bu aşk yolunda ömrüm sonunda sensiz gecen bir an yaşamayalım °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° gitmemi isteme, isteme benden böyle bir aşk, yaşanmaz ki duyar mısın beni, sesimi söyle ayrılık bize hiç yakışmaz ki °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° gitmemi isteme, isteme benden böyle bir aşk, yaşanmaz ki duyar mısın beni, sesimi söyle...
  3. Uğur Mumcu anıldı

Uğur Mumcu anıldı

Aracına konulan bombanın patlaması sonucu 24 Ocak 1993’te yaşamını yitiren Araştırmacı-Gazeteci Uğur Mumcu, ölümünün 16. yılında evinin önünde anıldı. Uğur Mumcu Araştırma Gazetecilik Vakfı (um:ag) tarafından “16. Adalet ve Demokrasi Haftası” adıyla düzenlenen anma törenlerinin ilki, Batıkent Uğur Mumcu Parkı’nda düzenlendi. Burada bulunan Mumcu Anıtı’na çelenk koyma töreninin...
  4. Anıl Tetik Kimdir

Anıl Tetik Kimdir

Anıl Tetik Kimdir biyografisini lütfen paylaşın arkadaşlar onunda hayatıyla ilgili merak ettiğimiz konular var.
  5. Volga Tamöz Ferda Anıl Yarkın Sonuna Kadar Şarkı Sözü lazımm

Volga Tamöz Ferda Anıl Yarkın Sonuna Kadar Şarkı Sözü lazımm

Volga Tamöz Ferda Anıl Yarkın Sonuna Kadar Şarkı Sözü için yazıyorum bu msjı mümkünse benim isteğimi yerine getirin ve lütfen Volga Tamöz Ferda Anıl Yarkın Sonuna Kadar Şarkı Sözlerini yazın.

Sayfayı Paylaş