Ankara Bayındır Hastanesi Kavaklıdere iletişim bilgileri

  • Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Ankara Bayındır Hastanesi Kavaklıdere iletişim bilgileri
Ankara Bayındır Hastanesi Kavaklıdere hastane randevu iptal Ankara Bayındır Hastanesi Kavaklıdere iletişim bilgileri Ankara Bayındır Hastanesi Kavaklıdere irtibat bilgileri Ankara Bayındır Hastanesi Kavaklıdere online randevu almak Ankara Bayındır Hastanesi Kavaklıdere randevu alma Ankara Bayındır Hastanesi Kavaklıdere randevu iptal etme Ankara Bayındır Hastanesi Kavaklıdere telefon numarası Ankara Bayındır Hastanesi Kavaklıdere ulaşım bilgileri hastane randevu alma Ankara Bayındır Hastanesi Kavaklıdere hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda Ankara Bayındır Hastanesi Kavaklıdere iletişim bilgileri kaynaklarına yer veriyoruz ve randevu almak isteyenler için ise Ankara Bayındır Hastanesi Kavaklıdere randevu alma aldığı randebuyu iptal etmek isteyenler için de Ankara Bayındır Hastanesi Kavaklıdere randevu iptal etme işleminin gerçekleşmesinden ötürü Ankara Bayındır Hastanesi Kavaklıdere telefon numaraları sunuyoruz.has8-39b.jpgAnkara Bayındır Hastanesi Kavaklıdere
Hastane Adı: Bayındır Hastanesi Kavaklıdere
Telefon: (0312) 242 08 08
Faks: (0312) 428 06 29
Adres: Atatürk Bulvarı No:201
İl: Ankara
İlçe: Çankaya
Web Adres: Ankara Bayındır Hastanesi Kavaklıdere


Nitelikli hizmet vermek isteyen sağlık kurumları, hasta haklarına , en küçük ayrıntısına kadar şiddetle sahip çıkmalıdır. Karşılıklı güven ve saygı kaliteli hizmetin anahtarıdır.”

Bu inançla yola çıkan Bayındır Hastanesi, o zamanki adıyla Bayındır Tıp Merkezi, Bayındır Holding bünyesinde Türk halkının onuruna yakışan ve yaşam standartını yükseltmeye kendini adayan, özel girişimciliğin sağlık sektöründe öncüsü olmuştur.

Bayındır Hastanesi Kavaklıdere Hakkında

Vizyonumuz

Biz insanların sağlık bakım ihtiyacı olduğunda gelmek istedikleri ilk yer , modern sağlık hizmetinin gelişiminde önder ve insanların çalışmak için tercih ettikleri yer olacağız.

Misyonumuz
Bayındır Hastaneleri,

Dünyanın seçkin sağlık kuruluşları arasında yer almak için;
İnsanların sağlık bakım ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamayı hedefler.

Değerlerimiz

Önce Hasta ve Ailesi
Önce Tıp Etiği
Ölçümlere Dayalı Hizmet
Dayanışma
Sürekli Gelişim
Samimiyet/Merhamet
Kalıcı Güven

Kalite Politikamız

Misyon, vizyon ve değerlerimiz doğrultusunda;

Biz birlikte çalıştığımız ve hizmet verdiğimiz insanları önemsiyoruz.

Biz mükemmelliyet, etkinlik ve yeterliliğe önem veriyoruz

Biz “Bakımımızla gurur duyuyoruz” sözünü ilke edinerek hastalarımıza en üst düzeyde bakım sağlıyoruz.

Biz hizmet, kalite ve bir sanat olarak bakımın sağlanması ve sürdürülmesi için tıbbi ekibimizle güçlü ve etkili bir iletişimin gerekliliğine inanıyoruz.

Biz, bakımın kalitesine odaklanmış , gururlu, becerikli çalışanlarımızın yaptıkları işleri takdir ediyoruz

Biz gücümüzü ve kalıcılığımızı, hastalarımızın, toplumun sağlık bakım ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik en etkin yöntemleri kullanma üzerine kurduk

Biz, hastalarımızın haklarını koruyor ve onların haklarına saygı gösteriyoruz.
 
Üst