1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Ankara Denge Tıp Laboratuarı Ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi randevu alma

  Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Ankara Denge Tıp Laboratuarı Ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi iletişim bilgileri Ankara Denge Tıp Laboratuarı Ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi randevu alma Ankara Denge Tıp Laboratuarı Ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi randevu iptal Ankara Denge Tıp Laboratuarı Ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi telefon numaraları Ankara Denge Tıp Laboratuarı Ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi doktorları Ankara Denge Tıp Laboratuarı Ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda sizlerle Ankara Denge Tıp Laboratuarı Ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi iletişim bilgileri hakkında ki bilgileri ve randevu almak isteyenler için Ankara Denge Tıp Laboratuarı Ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi randevu alma bilgilerini, ayrıca randevusunu iptal etmek isteyenler için de Ankara Denge Tıp Laboratuarı Ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi randevu iptal etme için ise ayrıca, Ankara Denge Tıp Laboratuarı Ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi telefon numaları ile wep adresini paylaşacağız.

  < Konu Resmi..>


  Hastane Adı: Denge Tıp Laboratuarı Ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
  Telefon: (0312) 468 70 45
  Faks: (0312) 468 71 47
  Adres: Tunalı Hilmi Cad. 94/5-6-7-8

  İl: Ankara İlçe: Çankaya
  Web Adres: www.dengetip.com

  Denge Laboratuvarları 1994 yılında sadece biyokimya testlerinin yapıldığı küçük bir laboratuvar olarak Ankara’nın Kızılay semtinde Mithatpaşa Caddesinde Prof. Dr. Berdan AKALIN ve Doç. Dr. Selvin AYDIN tarafından hizmete girdi.

  Temel ilkesi hızlı ve doğru sonuç olan laboratuvar, hızla infertilite yani kısırlık konusunda uzmanlaşarak kadın hastalıkları ve doğum uzmanları ile işbirliği yaptı,özel teknik ve testlerle kısırlığın yani infertilitenin tanısı ve sperm yıkama işlemlerinin hassasiyetiyle birçok doktorun aşılama işlemi konusundaki başarılarına katkıda bulunarak % 80 i aşan başarı yüzdesine ulaştı. Senelerdir bu konuda maddi manevi yıpranmış birçok çiftin bebek sahibi olmasını sağlamaktadır.

  Bir yıl içinde Ankara’nın en merkezi yeri olan Kavaklıdere’de röntgen ultrasonografi renkli doppler, ekokardiografi, efor, tomografi, sintigrafi, mammografi,kemik dansitometrisi ve çok geniş kapsamlı laboratuvarlarını hizmete sunarak ISO 9001 ve gerekli tüm laboratuvar yeterlilik belgelerini aldı.

  Uluslararası kalite kontrol programlarına ve uluslar arası laboratuvar standardizasyon organizasyonlarına katıldı.

  Tüm konularda ssk , emekli sandığı , özel sağlık sigortaları,tüm bankalarla anlaşmalar yaparak hizmet alanını genişletti.

  2005 yılında tanı hizmetlerine tedaviyi de ilave ederek denge iç hastalıkları tanı merkezini açtı. Sosyal güvenlik kurumu kapsamında ssk,bağkur ve emekli sandığı hastalarına devlet güvencesiyle hizmet veren merkez, şu an tanı ve tedavi hizmetlerini özel muayenehane ilgisi ve uluslar arası kalite kontrol standartlarıyla yürütmektedir.

  Denge Tıp Laboratuarı Ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi Hakkında
  Misyonumuz
  verdigimiz hizmet ile ilgili teknolojik gelismeleri izleyerek müşterilerimizin daha kısa süre içerisinde, en dogru sonuçları elde etmesini saglamaktır.

  Sosyal ve tıbbi nedenlerle bulunduğunuz adresten kan alınmasını arzu ettiğiniz taktirde kan örneklerinizin adresinizden ücretsiz alınabilmektedir.

  Şubelerimiz arasındaki sürekli iletişim ağı ile sonuçlarınızın size uygun olan adresten temin edebileceğiniz gibi en hızlı ve sağlıklı biçimde adres veya faksınıza iletilebilir.

  Yapılan tüm analizlerin Uluslararası kalite kontrol sistemleri ve standartları ile dogrulanmaktadır.


   
Ankara Denge Tıp Laboratuarı Ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi randevu alma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ankara Akpol Tıp Merkezi iletişim bilgileri

  Ankara Akpol Tıp Merkezi iletişim bilgileri

  Ankara Akpol Tıp Merkezi hastane randevu iptal Ankara Akpol Tıp Merkezi iletişim bilgileri Ankara Akpol Tıp Merkezi irtibat bilgileri Ankara Akpol Tıp Merkezi online randevu almak Ankara Akpol Tıp Merkezi randevu alma Ankara Akpol Tıp Merkezi randevu iptal etme Ankara Akpol Tıp Merkezi telefon numarası Ankara Akpol Tıp Merkezi ulaşım bilgileri Ankara Akpol Tıp Merkezi hakkında bilgiler burada...
 2. Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi ve Laboratuarı nerede lütfen yardım

  Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi ve Laboratuarı nerede lütfen yardım

  Hanımlar benim acil olarak Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi ve Laboratuarına gitmem lazım ama malesef ki ben Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi ve Laboratuarı nerede bilmiyorum aranızda Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi ve Laboratuarı nerede olduğunu bieln varsa lütfen yazsın
 3. araç muayene randevu alma ankara

  araç muayene randevu alma ankara

  merhaba arkadaşlar ben ankarada ikamet ediyorum aracımı muayene ettirmem lazım sizden de ankaradan araç muayene randevu alma konusunda yardım ve bilgi rica ediyorum.
 4. Kadıköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

  Kadıköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

  Kadıköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Sorgulama, Kadıköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası, Kadıköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi internetten Randevu Kadıköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi internetten randevu almak için alttaki linke tıklayınız..   ATAŞEHİR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ Telefon İle Randevu Alma Kadıköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi telefondan randevu almak için...
 5. Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

  Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

  Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Alma, Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi internetten Randevu Al, Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin randevu telefonları Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Adres: Barbaros Hayrettin cad. Orta Mah. No:66 Kartal / İSTANBUL Santral No: 0216 586 35 00 Telefon Numarası: 0216 586 35 35 Fax Numarası: : 0216 452 77 63 E-Posta Adresi:...

Sayfayı Paylaş