Ankara Denge Tıp Laboratuarı Ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi randevu alma

  • Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Ankara Denge Tıp Laboratuarı Ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi randevu alma
Ankara Denge Tıp Laboratuarı Ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi iletişim bilgileri Ankara Denge Tıp Laboratuarı Ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi randevu alma Ankara Denge Tıp Laboratuarı Ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi randevu iptal Ankara Denge Tıp Laboratuarı Ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi telefon numaraları Ankara Denge Tıp Laboratuarı Ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi doktorları Ankara Denge Tıp Laboratuarı Ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda sizlerle Ankara Denge Tıp Laboratuarı Ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi iletişim bilgileri hakkında ki bilgileri ve randevu almak isteyenler için Ankara Denge Tıp Laboratuarı Ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi randevu alma bilgilerini, ayrıca randevusunu iptal etmek isteyenler için de Ankara Denge Tıp Laboratuarı Ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi randevu iptal etme için ise ayrıca, Ankara Denge Tıp Laboratuarı Ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi telefon numaları ile wep adresini paylaşacağız.


has5-214.jpg


Hastane Adı: Denge Tıp Laboratuarı Ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Telefon: (0312) 468 70 45
Faks: (0312) 468 71 47
Adres: Tunalı Hilmi Cad. 94/5-6-7-8
İl: Ankara
İlçe: Çankaya
Web Adres: www.dengetip.com

Denge Laboratuvarları 1994 yılında sadece biyokimya testlerinin yapıldığı küçük bir laboratuvar olarak Ankara’nın Kızılay semtinde Mithatpaşa Caddesinde Prof. Dr. Berdan AKALIN ve Doç. Dr. Selvin AYDIN tarafından hizmete girdi.

Temel ilkesi hızlı ve doğru sonuç olan laboratuvar, hızla infertilite yani kısırlık konusunda uzmanlaşarak kadın hastalıkları ve doğum uzmanları ile işbirliği yaptı,özel teknik ve testlerle kısırlığın yani infertilitenin tanısı ve sperm yıkama işlemlerinin hassasiyetiyle birçok doktorun aşılama işlemi konusundaki başarılarına katkıda bulunarak % 80 i aşan başarı yüzdesine ulaştı. Senelerdir bu konuda maddi manevi yıpranmış birçok çiftin bebek sahibi olmasını sağlamaktadır.

Bir yıl içinde Ankara’nın en merkezi yeri olan Kavaklıdere’de röntgen ultrasonografi renkli doppler, ekokardiografi, efor, tomografi, sintigrafi, mammografi,kemik dansitometrisi ve çok geniş kapsamlı laboratuvarlarını hizmete sunarak ISO 9001 ve gerekli tüm laboratuvar yeterlilik belgelerini aldı.

Uluslararası kalite kontrol programlarına ve uluslar arası laboratuvar standardizasyon organizasyonlarına katıldı.

Tüm konularda ssk , emekli sandığı , özel sağlık sigortaları,tüm bankalarla anlaşmalar yaparak hizmet alanını genişletti.

2005 yılında tanı hizmetlerine tedaviyi de ilave ederek denge iç hastalıkları tanı merkezini açtı. Sosyal güvenlik kurumu kapsamında ssk,bağkur ve emekli sandığı hastalarına devlet güvencesiyle hizmet veren merkez, şu an tanı ve tedavi hizmetlerini özel muayenehane ilgisi ve uluslar arası kalite kontrol standartlarıyla yürütmektedir.

Denge Tıp Laboratuarı Ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi Hakkında
Misyonumuz
verdigimiz hizmet ile ilgili teknolojik gelismeleri izleyerek müşterilerimizin daha kısa süre içerisinde, en dogru sonuçları elde etmesini saglamaktır.

Sosyal ve tıbbi nedenlerle bulunduğunuz adresten kan alınmasını arzu ettiğiniz taktirde kan örneklerinizin adresinizden ücretsiz alınabilmektedir.

Şubelerimiz arasındaki sürekli iletişim ağı ile sonuçlarınızın size uygun olan adresten temin edebileceğiniz gibi en hızlı ve sağlıklı biçimde adres veya faksınıza iletilebilir.

Yapılan tüm analizlerin Uluslararası kalite kontrol sistemleri ve standartları ile dogrulanmaktadır.
 
Üst