Ankara Derenklinik Riskli Gebelik Ve İleri Ultrasonografi Merkezi iletişim bilgileri

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Ankara Derenklinik Riskli Gebelik Ve İleri Ultrasonografi Merkezi iletişim bilgileri
Ankara Derenklinik Riskli Gebelik Ve İleri Ultrasonografi Merkezi iletişim bilgileri Ankara Derenklinik Riskli Gebelik Ve İleri Ultrasonografi Merkezi randevu alma Ankara Derenklinik Riskli Gebelik Ve İleri Ultrasonografi Merkezi randevu iptal etme Ankara Derenklinik Riskli Gebelik Ve İleri Ultrasonografi Merkezi hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili Melek'ler, bu makaemizde sizlere Ankara Derenklinik Riskli Gebelik Ve İleri Ultrasonografi Merkezi iletişim bilgileri hakkında bilgiler aktaracağız ve randevu almak isteyenler için Ankara Derenklinik Riskli Gebelik Ve İleri Ultrasonografi Merkezi randevu alma bilgilerini sunmanın yanı sıra, bir de randevusunu iptal etmek isteyenler için Ankara Derenklinik Riskli Gebelik Ve İleri Ultrasonografi Merkezi randevu iptal bilgileri aktarmakla kalmıyor, ayrıca Ankara Derenklinik Riskli Gebelik Ve İleri Ultrasonografi Merkezi telefon numarları da aktarıyoruz Melek'lerim:)

has3-11.jpg

Ankara Derenklinik Riskli Gebelik Ve İleri Ultrasonografi Merkezi
Hastane Adı: Derenklinik Riskli Gebelik Ve İleri Ultrasonografi Merkezi
Telefon: (0312) 443 02 03
Faks: (0312) 442 02 63
Adres: Cinnah Cad. No:64/4
İl: Ankara
İlçe: Çankaya
Web Adres: www.derenklinik.com

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 1987 yılında mezun oldum. 1993 yılında Hacettepe Üniversitesi'nde Kadın Doğum ihtisasımı tamamladım. 1995-1997 yılları arasında Amerika'da Yale Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Yüksek Riskli Gebelikler (Perinatoloji) Bölümünde uzman olarak çalıştıktan sonra 1997 yılında tekrar Hacettepe Üniversitesi'ne döndüm.

1999 yılında Yardımcı Doçent, 2001 yılında Doçent ve 2007 yılında Profesör oldum. 2002 yılında EAPM'nin (Avrupa Perinatoloji Birliği) genç araştırmacılara verdiği "Yılın En İyi Araştırmacısı" ödülünü ve 2002-2003 yıllarında bebek ölüm hızını indirmeye yönelik yapıtığımız çalışmalarla, Hacettepe Üniversitesi "Araştırma Grubu Başarı Ödülü"nü almaya layık görüldüm. Hacettepe ve Yale Üniversitesi Yüksek Riskli Gebelikler Bölümlerinde yaptığım araştırmalarla, yabancı dildeki referans kitaplara da giren 600'ün üzerinde uluslararası atıf almış yayınım bulunmaktadır. Ulusal ve uluslararası dergilerde bilimsel yayın danışmanlığı yapmamın yanı sıra Obstetrik ve Jinekolojik Ultrasonografi Derneği Başkanlığı ve Türk Perinatoloji Derneği yönetim kurulu üyeliği görevlerimi de yürütmekteyim. Halen Hacettepe Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında Perinatoloji Ünite Başkanı olarak görev yapmaktayım. Sizlere, 17 yıllık bilgi ve deneyimimle, kendi kliniğim olan Deren Klinik'te ekibimle birlikte, başta normal ve riskli gebelik takibi olmak üzere tüm kadın hastalıkları ve doğum konusunda hizmet vermekten memnuniyet duyacağım.

Prof. Dr. Özgür DEREN

Geri