Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri randevu alma

  • Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri randevu alma
Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi randevu alma Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi randevu iptal etme Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi telefon numarası Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Ankarada ikamet eden Melek'lerimi ve misafirlerimiz için, ayrıca ilgili tüm arkadaşlarımız için Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri ve randevu almak isteyenler için ise Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi randevu alma randevusunu iptal etmek isteyenler için de Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi randevu iptal etme konusunda yardımcı olabilmek adına Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi telefon numaraları veriyoruz Melek'ler.


has2-26f.jpgAnkara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi
Telefon: (0312) 272 62 40
Faks: (0312) 273 51 51
Adres: Fatih mah. Sincan
İl: Ankara
İlçe: Sincan
Web Adres: www.sincandevlethastanesi.gov.tr

Sincan Devlet Hastanesi;1989 Yılında Ankara Numune Hastanesine bağlı bir Semt Polikliniği iken, 14.11.1998 tarihinde 50 yatak kapasitesiyle hastane olarak resmi açılışı yapılarak bölge halkına hizmet vermeye başlamıştır.Hastanemiz, 2002 yılsonu itibarıyla 100 yatak kapasitesine çıkarılmıştır.

Ayrıca 2006 yılı, Eylül ayında Sincan 12.caddede 100 yataklı ek binamızın, poliklinik ve yataklı tedavi hizmeti vermeye başlamasıyla birlikte hastanemiz 200 yataklı hastane statüsüne kavuşmuştur.Hastanemiz Sincan, Eryaman, Yenikent ve Ayaş da dahil olmak üzere çevre ilçe halkına (yaklaşık 1.500.000 nüfusa) hizmet vermektedir.

Hastanemiz; Sincan/Fatih ‘de Merkez bina, 12. Caddede ek bina, , Sincan Organize Sanayi bölgesinde, Yenikent merkezde ve Ayaş ilçe merkezinde bulunan semt poliklinikleri ile toplam 5 (beş) ayrı yerde ve binada sağlık hizmeti vermektedir.
 
Üst