Ankara Dr. Sami Ulus Çocuk Sağlığı Ve Hast. E. A. Hastanesi iletişim bilgileri

  • Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Ankara Dr. Sami Ulus Çocuk Sağlığı Ve Hast. E. A. Hastanesi iletişim bilgileri
Ankara Dr. Sami Ulus Çocuk Sağlığı Ve Hast. E. A. Hastanesi iletişim bilgileri Ankara Dr. Sami Ulus Çocuk Sağlığı Ve Hast. E. A. Hastanesi randevu alma Ankara Dr. Sami Ulus Çocuk Sağlığı Ve Hast. E. A. Hastanesi randevu iptal Ankara Dr. Sami Ulus Çocuk Sağlığı Ve Hast. E. A. Hastanesi telefon numarası Ankara Dr. Sami Ulus Çocuk Sağlığı Ve Hast. E. A. Hastanesi hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili Melek'ler, bu makalemizde sizlere Ankara Dr. Sami Ulus Çocuk Sağlığı Ve Hast. E. A. Hastanesi iletişim bilgileri ve randevu almak isteyenler için, Ankara Dr. Sami Ulus Çocuk Sağlığı Ve Hast. E. A. Hastanesi randevu alma randevusunu iptal etmek isteyenler için Ankara Dr. Sami Ulus Çocuk Sağlığı Ve Hast. E. A. Hastanesi randevu iptal etme bilgilerini paylaşıyoruz Melek'ler.

Ankara Dr. Sami Ulus Çocuk Sağlığı Ve Hast. E. A. Hastanesi
Hastane Adı: Dr. Sami Ulus Çocuk Sağlığı Ve Hast. E. A. Hastanesi
Telefon: (0312) 305 60 00
Faks: (0312) 317 03 53
Adres: Babür Caddesi No:44
İl: Ankara
İlçe: Altındağ
Web Adres: www.samiulus.gov.tr


has1-31c.jpg


1963 yılında doktor Sami Ulus tarafından 150 yataklı bir hastane olarak kurulan hastanemiz; yıllar içinde bir yandan yatak kapasitesini arttırırken diğer yandan çocuk sağlığına ilişkin yan uzmanlık dallarını çeşitlendirerek hızla gelişme göstermiştir.

Dr. Sami Ulus Çocuk Hastanesi 300 yatak ve yıllık 170.000 poliklinik, 4.500 ameliyat kapasitesine sahiptir. Modern cihazlarla donatılmış olarak ve 40 yıllık çocuk sağlığı ve hastalıkları deneyimi ile Türkiye’nin bu alandaki en büyük ve en yetkin sağlık kurumlarından biridir.

Hastanemiz; pek çoğu çocuk sağlığı hastalıklarının özel dallarında yetişmiş 48 uzman doktoru, 80 asistanı, çocuk sağlığı hizmet sunumunda tecrübe sahibi 190 hemşire ve diğer çalışanları ile birlikte toplam 600 kişilik uzman bir kadro ile hizmetlerini sunmaktadır.

Dr. Sami Ulus Çocuk Sağlığı Ve Hast. E. A. Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Dr. Sami Ulus Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, Genel Pediatri ve Pediatrinin yan dalları ile Çocuk Cerrahisi alanında uluslararası standartlara uygunluğu onaylanmış sağlık hizmetlerini geniş kesimlere, en son tedavi metotları ve en ileri teknoloji ile sunmak, çocukların sağlık bakım ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamak ve nitelikli çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanları yetiştirmektir.

Vizyonumuz

Çocuklarına sağlık hizmeti almak isteyenler için Pediatri ve Çocuk Cerrahisi alanında akla gelen ilk hastane ismi olmak, hastalarına en son tedavi olanaklarını ve en yeni teknolojiyi sunan, lider bir hastane olarak bilinmek.
 
Üst