1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Ankara Etlik İhtisas Hastanesi iletişim bilgileri

  Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Ankara Etlik İhtisas Hastanesi hastane randevu iptal Ankara Etlik İhtisas Hastanesi iletişim bilgileri Ankara Etlik İhtisas Hastanesi irtibat bilgileri Ankara Etlik İhtisas Hastanesi online randevu almak Ankara Etlik İhtisas Hastanesi randevu alma Ankara Etlik İhtisas Hastanesi randevu iptal etme Ankara Etlik İhtisas Hastanesi telefon numarası Ankara Etlik İhtisas Hastanesi ulaşım bilgileri hastane randevu alma Ankara Etlik İhtisas Hastanesi hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda sizlere Ankara Etlik İhtisas Hastanesi iletişim bilgileri kaynaklarını sunuyor ve randevu almak isteyenler için de Ankara Etlik İhtisas Hastanesi randevu alma aldığı randevuyu iptal etmek isteyenlerede Ankara Etlik İhtisas Hastanesi randevu iptal etme işleminin gerçekleşmesi için Ankara Etlik İhtisas Hastanesi telefon numarası sunuyoruz arkadaşlarım.

  [​IMG]


  Ankara Etlik İhtisas Hastanesi
  Hastane Adı: Ankara Etlik İhtisas Hastanesi
  Telefon: (0312) 567 20 00
  Faks: (0312) 323 42 70
  Adres: Halil Sezai Erkut Caddesi, Etlik
  İl: Ankara
  İlçe: Keçiören
  Web Adres: www.etlikihtisaseah.gov.tr

  19.01.2005 tarihinde çıkan yasayla 19.02.2005 Sağlık Bakanlığına bağlanarak “Sağlık Bakanlığı Ankara Etlik İhtisas Hastanesi” adını almıştır. Hastanemiz daha önceleri “Etlik İhtisas Hastanesi” olarak “deneyimli” uzman kadrosu ile sadece belli bazı branşlarda hizmet sunarken, 2008 haziran ayı itibariyle T.C. Sağlık Bakanlığı Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile birleşmiş ve “Etlik Ek Hizmet Binası” adıyla hizmet vermeye başlamıştır. 2. basamak uzman hastanesi olarak çalışan klinikler de bu münasebetle “ Klinik Şefliği” statüsüne yükseltilmiştir.

  Dolayısıyla hemen hemen her klinik “eğitim ve araştırma” yapma ve ihtisas verme olanaklarına sahip hale getirilmiştir. Böylelikle hastanemiz tarihinde 2008 temmuz ayından itibaren pek çok dalda hem rutin hasta tetkik ve tedavi hizmetini eskiden olduğu gibi sürdürmektedir ve hem de ilk kez eğitim ve araştırma yapma özelliği ile çağdaş yenilikçi bilimsel çizgiye yükselme fırsatını elde etmiş olmaktadır. 19 Şubat 2009 tarihinden itibaren de hastanemiz T.C. Sağlık Bakanlığı Etlik İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi adı altında yeni ve bağımsız bir hastane statüsüne kavuşturulmuştur.

  Hastanemizin Başhekimliği’ne Prof. Dr. Sayın Murat BOZKURT getirilmiştir. 15.12.2010 tarihinde Başhekimlik düzeyinde bir görev değişikliği gerçekleşmiştir. Prof. Dr. Sayın Murat BOZKURT Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğine atanmıştır. Yerine Hastenemiz Başhekimliği'ne ise Prof. Dr. Sayın Ali ÇOŞKUN atanmıştır. Yönetim şeması ise sitemizde mevcuttur.

  ÇEVRE ve FİZİKİ YAPISI

  Arsa alanı 271 000 m² olup kapalı alan yaklaşık 28 000 m²’dir. 8 katlı ana binası, diyaliz, merkez laboratuvarı, idari bina, arşiv ve Batıkent semt polikliniği, Şentepe semt polikliniği ve ısı merkezi ek binalarıyla Etlik İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.  KLİNİK, POLİKLİNİK, AMELİYATHANE ve DİĞER ÜNİTELER HAKKINDA BİLGİLER:

  Etlik İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesinde dahili dallar olarak genel dahiliye, nefroloji-hemodializ, kardioloji, nöroloji, gastroenteroloji, enfeksiyon hastalıkları, psikiatri, fizik tedavi ve rehabilitasyon, cildiye, çocuk, göğüs hastalıkları, hematoloji, immünolojide hizmet sunmaktadır. Cerrahi branşlar ise aneztezi ve reanimasyon, ortopedi ve travmatoloji, beyin ve sinir cerrahisi, genel cerrahi, kardiovasküler cerrahi, kulak-burun ve boğaz, üroloji, göz, plastik cerrahi ve transplantasyondur. Hastanemizde ayrıca br diş polikliniği de vardır.

  Diğer ünitelerimiz ise doku laboratuvarı , endoskopi ünitesi, Holter ünitesi, hormon laboratuvarı, kan bankası, aferez ünitesi, koroner anjiografi ünitesi, sistoskopi ünitesi ve solunum fonksiyon test üniteleridir.

  Her bir klinikde yaklaşık yatak sayısı 20 olup hastanenin aktif yatak sayısı 401’dir. Hemen her klinikde banyo-tuvalet, T.V. ve mini buzdolabı ile refakatçin de rahat edebileceği ek konforlara sahip bir adet özel oda mevcuttur. Diğer odalar ise “2” şer kişilik olup klinik içinde hastalar için banyo ve tuvaletler bulunmaktadır. Klinikde, ayrıca, uzman doktor odaları, asistan ve seminer doktor odaları, hemşire ve sorumlu hemşire odaları ile muayene ve pansuman odaları mevcuttur. Sadece tıbbi açıdan değil aynı zamanda otelcilik hizmetleri açısından da diğer pek çok devlet ve eğitim-araştırma hastanelerinde olmayan özelliklere sahiptir.Her klinik her gün en az bir uzman nezaretinde asistanlarla poliklinik hizmeti vermektedir. Cerrahi yaklaşım gerektiren hastalar klinik şefi nezaretinde günlük poliklinik konseyleri sonucu, genelde aynı gün yatırılabilmektedirler. Yine hemen her gün ameliyat yapma olanağına sahip olan cerrahi dal kliniklerde, ameliyatlar klinik şefinin de bizzat yer aldığı uzman ve asistan kadrosuyla yapılmaktadır. Geceleri ise bazı kliniklerde hem uzman ve hem de asistan nöbet tutarken bazı kliniklerde ise devamlı “icap” nöbeti tutan uzmanlar bulunmaktadır.
   
Ankara Etlik İhtisas Hastanesi iletişim bilgileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ankara Çankaya Hastanesi iletişim bilgileri

  Ankara Çankaya Hastanesi iletişim bilgileri

  Ankara Çankaya Hastanesi iletişim bilgileri Ankara Çankaya Hastanesi randevu alma Ankara Çankaya Hastanesi randevu iptal Ankara Çankaya Hastanesi telefon numaraları Ankara Çankaya Hastanesi hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Ankara'da ikamet eden Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, ayrıca ilgili tüm arkadaşlarımız için Ankara Çankaya Hastanesi iletişim bilgileri hakkında merak edilenleri...
 2. Ankara Çağ Hastanesi iletişim bilgileri

  Ankara Çağ Hastanesi iletişim bilgileri

  Ankara Çağ Hastanesi iletişim bilgileri Ankara Çağ Hastanesi randevu alma Ankara Çağ Hastanesi randevu iptal etme Ankara Çağ Hastanesi telefon numaraları Ankara Çağ Hastanesi hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili Melek'ler, Ankara Meleklerimize ve Ankara'da ikamet eden misafirlerimize, ayrıca ilgili tüm arkadaşlarımıza Ankara Çağ Hastanesi iletişim bilgileri hakkında ki...
 3. Ankara Güven Hastanesi iletişim bilgileri

  Ankara Güven Hastanesi iletişim bilgileri

  Ankara Güven Hastanesi hastane randevu iptal Ankara Güven Hastanesi iletişim bilgileri Ankara Güven Hastanesi irtibat bilgileri Ankara Güven Hastanesi online randevu almak Ankara Güven Hastanesi randevu alma Ankara Güven Hastanesi randevu iptal etme Ankara Güven Hastanesi telefon numarası Ankara Güven Hastanesi ulaşım bilgileri hastane randevu alma Ankara Güven Hastanesi hakkında bilgiler...
 4. Ankara Akay Hastanesi iletişim bilgileri

  Ankara Akay Hastanesi iletişim bilgileri

  Ankara Akay Hastanesi hastane randevu iptal Ankara Akay Hastanesi iletişim bilgileri Ankara Akay Hastanesi irtibat bilgileri Ankara Akay Hastanesi online randevu almak Ankara Akay Hastanesi randevu alma Ankara Akay Hastanesi randevu iptal etme Ankara Akay Hastanesi telefon numarası Ankara Akay Hastanesi ulaşım bilgileri Ankara Akay Hastanesi hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili...
 5. Ankara 100.Yıl Hastanesi iletişim bilgileri

  Ankara 100.Yıl Hastanesi iletişim bilgileri

  Ankara 100.Yıl Hastanesi hastane randevu iptal Ankara 100.Yıl Hastanesi iletişim bilgileri Ankara 100.Yıl Hastanesi irtibat bilgileri Ankara 100.Yıl Hastanesi online randevu almak Ankara 100.Yıl Hastanesi randevu alma Ankara 100.Yıl Hastanesi randevu iptal etme Ankara 100.Yıl Hastanesi telefon numarası Ankara 100.Yıl Hastanesi ulaşım bilgileri Ankara 100.Yıl Hastanesi hakkında bilgiler burada...

Sayfayı Paylaş