Ankara Güdül Devlet Hastanesi iletişim bilgileri

  • Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Ankara Güdül Devlet Hastanesi iletişim bilgileri
Ankara Güdül Devlet Hastanesi hastane randevu iptal Ankara Güdül Devlet Hastanesi iletişim bilgileri Ankara Güdül Devlet Hastanesi irtibat bilgileri Ankara Güdül Devlet Hastanesi online randevu almak Ankara Güdül Devlet Hastanesi randevu alma Ankara Güdül Devlet Hastanesi randevu iptal etme Ankara Güdül Devlet Hastanesi telefon numarası Ankara Güdül Devlet Hastanesi ulaşım bilgileri hastane randevu alma Ankara Güdül Devlet Hastanesi hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda Ankara Güdül Devlet Hastanesi iletişim bilgileri kaynaklarına yer veriyoruz ve randevu almak isteyenler için Ankara Güdül Devlet Hastanesi randevu alma aldığı randevuyu iptal etmek isteyenlerede Ankara Güdül Devlet Hastanesi randevu iptal işleminin gerçekleşmesi için Ankara Güdül Devlet Hastanesi telefon numarası sunuyoruz.


Ankara Güdül Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Ankara Güdül Devlet Hastanesi
Telefon: (0312) 728 02 09
Faks: (0312) 728 02 37
Adres:
İl: Ankara
İlçe: Güdül
Web Adres: www.gdh.gov.tr

has4-372.jpgHastanemiz 5500m2 alan üzerine 2500m2 oturum alanı 25 kadro yatak sayısı ile 1997 yılında açılmıştır. 2006 yılında yapılan düzenlemelerle kadro yatak sayısı 60′a çıkarılmıştır.

Ankaraya 90 km en yakın hastaneye 30 km uzaktadır. Hastanemizde 2004 yılı itibariyle hasta yatışı başlamıştır.Hastanemiz 2008 Yılı İlk Sekiz Ayında 8 Polikilinik İle 60000 Poliklinik

Hizmeti Vermiştir. Hastanemiz 2005 Yılında Başbakan Yardımcımız Sn Abdüllatif ŞENER’in Katıldığı Bir Törenle TSE EN 9001-2000 Kalite Yönetim Belgesi almıştır.Hastanemizde 4

yataklı acil müdahale, 6 yataklı acil müşahade, tıbbi donanımları tam olarak Mart 2009 itibariyle yeni acil servis hizmete açılmıştır.Acil servisimiz B tipi 112 olarak hizmet vermektedir.

Ankara Güdül Devlet Hastanesi Hakkında
MİSYONUMUZ
YATAKLI TEDAVİ KURUMLARI İŞLETME YÖNETMELİĞİ ÇERÇEVESİNDE MEVCUT ULUSLAR ARASI HİZMET KALİTESİ STANDARTLARINI HEDEF ALAN BİLİMSEL KURALLAR VE ETİK ANLAYIŞINA UYGUN PERSONEL VE HASTA TARAFINDAN İHTİYAÇ DUYULAN FİZİKSEL ŞARTLARIN TEKNOLOJIK YATIRIMLARIN ZAMANINDA YAPILMASI İLE RAHAT,KALİTELİ,GÜVENLİ, ÇAĞDAŞ KOLAY ULAŞILABİLİR BİR SAĞLIK HİZMETİ SUNMAK VE HUZURLU ,GÜLERYÜZLÜ BİR ORTAM GELİŞTİRMEKTİR.

VİZYONUMUZ
GELİŞEN VE DEĞİŞEN TEKNOLOJİYE UYGUN OLARAK HER İNSANA ÇAĞDAŞ,EVRENSEL, İNSANLIK VE TEBABET İLKELERİ İLE BAĞDAŞAN HİZMETİ ÜRETENİN VE KULLANANIN BİREYSEL MUTLULUĞU VE TATMİNİ ESASINDA ÜST DÜZEY SAĞLIK HİZMETİ SUNMAKTIR.
 
Üst