Ankara harikalar diyarını gördünüzmü?

Konu, 'Ankara Melekleri' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    824
    Ödül Puanları:
    113
    bir ankaralı olarak harikalar diyarını tavsiye ederim tam ailelere çocuklara göre bir yer keyif alacağınız bir adres ...;)

Ankara harikalar diyarını gördünüzmü? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dj Akman - Diyar Diyar

Dj Akman - Diyar Diyar

özyaşlarım yağmur gibi yağıyor bu hasretlik yüreyimi yakıyor kimse garip hallarımı bilmiyor ayırdılar beni senden nedensiz günler geçmez yaşayamam ki sensiz seni sevmek yasak olsa süresiz sensiz taşıdığım bu can deyersiz Sensin benim kaderim sensin derdim kederim başımı alır giderim diyar diyar eller nederse desin vazgeçemem benimsin isterse ölüm gelsin diyar diyar Aramızda engeller var...
  2. ANKARA Harikalar Diyarı (Masal Adası)

ANKARA Harikalar Diyarı (Masal Adası)

Türkiyenin en büyük parkı olan Harikalar Diyarı, Başkent ve yakın çevresine hizmet veren 1 milyon 300 bin metrekarelik alanıyla aynı zamanda Avrupanın da en büyük kentsel parklarından biri. Yaklaşık olarak 771 bin metrekaresi yeşil alan, 330 bin metrekaresi yol ve meydanlar, 40 bin metrekaresi otopark alanı, 67 bin metrekaresi yapı alanı, 92 bin metrekaresi su alanları olarak yapılan Harikalar...
  3. Yüzükler harikalar..

Yüzükler harikalar..

Aksesuarda en önemli şeylerden biride yüzüktür bayanlara çok yakıştığını düşünüyorum siz ne dersiniz?
  4. Diyare tedavisi

Diyare tedavisi

diyare ppt diyare, tedavisi, nedir, ne demek, ne demektir, ppt, hastalığı, nasıl geçer, ishal Halk arasında "ishal" olarakda bilinen diyare hastalığı hakkında faydalı bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler. Etiyoloji ve Patogenez: Eğer aşırı derecede diyette lifli gıdalar alınmıyorsa normal bir kişinin günlük dışkı ağırlığı 300 gr kadardır. Eğer 300 gr'ın üzerine...
  5. Diyar ne demektir diyar anlamı

Diyar ne demektir diyar anlamı

diyar ne demek diyarın anlamı Merhaba Melek'ler, bir misafirimiz kızının adını diyar koymayı düşünüyormuş ve bize sormuş "Diyar ne demek?" diye, bizde şimddien hayırlı olsun diyor ve Diyar; Ülke - yurt anlamına gelir diyoruz. Buna kendimizce bir örnek vermek gerekirse şayet : "Yar gözlerini kaçırdı benden, durmam gari gidermi bu diyardan" gibi bişeyler işte :D:D

Sayfayı Paylaş