Ankara harikalar diyarını gördünüzmü?

M

Misafir Melek

Forum Okuru
Ankara harikalar diyarını gördünüzmü?
görmedim ben harikalardiyarını görmedim babam götürmedi hiç

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Avrupa'nın en büyük parkı olan Harikalar Diyarı Ankara'nın Sincan ilçesinde bulunmaktadır. 05.10.2004 tarihinde faaliyete geçen bu parkın toplam kullanım alanı 1.320.000 m2 dir.
Sevgili takipçilerimiz Ankara ili ile ilgili detaylı bilgiler için aşağıda ki linki ziyaret ediniz.
Ankara hakkında bilgiler

< Konu Resmi..>

Son düzenleme:
  ANKARA Harikalar Diyarı (Masal Adası) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Ankara Güven Hastanesi Tüp Bebek Tedavisi gören var mı sorum var Ankara Güven Hastanesi Tüp Bebek Tedavisi gören var mı sorum var
Selamlar arkadaşlarım ankarada oturuyorum Tüp bebek tedavisi yaptıran arkadaşlar var ise bende bilgi rica ediyorum. Bu güven hastanesi yaptığım araştırmada sağda soldaki sitelerde ön planda çıkıyor 7 yıldır çocuğum olmuyor ve zaman kaybetmeden...
Tüp Bebek Merkezleri 2
Ankara da yaşayan hanımlar sizi pazar alışverişinden kurtaracağım.. Ankara da yaşayan hanımlar sizi pazar alışverişinden kurtaracağım..
Hanımlar kendi yaptığım sitem. Sitemizde taze meyve, sebze, kuruyemiş ve bakliyat satıyoruz. Kapıda ödeme seçeneğimiz mevcut. Fiyatlarımız gayet uygun ve ürünlerimizi taze alıp satıyoruz. İstek ve önerilerinizi burdan yazabilirsiniz. Herkese...
Burası benim köşem... 0
Ankara Kızılayda En Kaliteli Falcılar Nerde ? Ankara Kızılayda En Kaliteli Falcılar Nerde ?
Ankarada fal baktırmaya gidip en çok keyif aldığınız mekanı belirtiniz!
Bilmedikleriniz 2
Ankara Kadın Doğum Tavsiye Ankara Kadın Doğum Tavsiye
Eşimle 2 yıldır evliyiz. Doğal yollardan ne kadar denediysek de çocuğumuz olmadı. İnternetten okudum, ailemize danıştık. Çeşitli kişilerden yardım aldık. Ama Sevtap Hamdemir Hocam bize öyle anlayışlı yaklaşıp, öyle güzel bir tablo çıkardı ki...
Bilmedikleriniz 3
ANKARA Harikalar Diyarı (Masal Adası) ANKARA Harikalar Diyarı (Masal Adası)
Türkiyenin en büyük parkı olan Harikalar Diyarı, Başkent ve yakın çevresine hizmet veren 1 milyon 300 bin metrekarelik alanıyla aynı zamanda Avrupanın da en büyük kentsel parklarından biri. Yaklaşık olarak 771 bin metrekaresi yeşil alan, 330 bin...
Adım adım Türkiye 0