Ankara Kadın Doğum Tavsiye

serapgorunur

Yeni Üye
Üye
Ankara Kadın Doğum Tavsiye
Eşimle 2 yıldır evliyiz. Doğal yollardan ne kadar denediysek de çocuğumuz olmadı.
İnternetten okudum, ailemize danıştık. Çeşitli kişilerden yardım aldık.
Ama Sevtap Hamdemir Hocam bize öyle anlayışlı yaklaşıp, öyle güzel bir tablo çıkardı ki.
Sanırım Ankara'da bunca zamandır gittiğim en iyi doktor bile olabilir :) tüp bebek konusunda iyi bir kadın doğumcu ararsanız mutlaka öneriyorum dostlar.

TOBB etü de Simla hanım var benimle çok ilgilenmişti şiddetle tavsiye ediyorum tabiki orda ise hala araştır işte :)

Valla kızlar benimde doğumuma Akropol de Zeynep Atgüden girmişti kendisini çok seviyorum. Kaynımlara da bu doktoru tavsiye ettim bende kendisini tavsiye ediyorum umarım yararlı olmuşumdur.

Valla kızlar ben hastane olarak sizlere Memorial tavsiye ediyorum. Doktor olarak ta eğer kadın doktor istiyor iseniz Meltem Aksuyu bende tavsiye ediyorum. Her defasında çok fazla korku yaşıyordum ama Allah razı olsun hiç üşenmeden beni rahatlatıyordu. En güzel tarafı ile kendisi ile hep iletişimde kalabiliyorsunuz. Maddi olarak sıkıntıdaydım bana yardımcı oldu. İnsan olarak bile kendisini tek geçiyorum ve tavsiye ediyorum kızlar. GEçmiş olsun şimdiden

Geri