Ankaradan kurban bayramı istanbul adalar şile ağva turu gezisi 2 gece 3 gün

  • Konbuyu başlatan hazel14
  • Başlangıç tarihi
Ankaradan kurban bayramı istanbul adalar şile ağva turu gezisi 2 gece 3 gün
Ankaradan Kurban Bayramı Turları 2010


İSTANBUL ADALAR ŞİLE AĞVA TURU


15-18 KASIM 2010 2 GECE 3 GÜNİstanbul - Adalar Turu - Boğaz'da Tekne Turu - Pier Loti Tepesi - Eyüp - Sultanahmet Meydanı


Sultanahmet Camii - Ayasofya - Yerebatan Sarnıcı - Topkapı Sarayı - Şile Feneri ve Limanı – Ağva

15 KASIM 2010 1.Gün : Akşam Saat 23.59’da Sıhhiye Sezenler Sokak’taki Atatürk Lisesi önünde buluşma ve İstanbul'a hareket.
16 KASIM 2010 2.Gün : Gerekli molalar verilerek sabah saatlerinde İstanbul’a varış. İlk olarak sahil boyunca Sarıyer'e giderek Tarihi Sarıyer Börekçisinde Kahvaltı. (Börek+Çay) Sonrasında Kabataş iskelesine hareket ve Ada Vapuruna binerek, sırasıyla Kınalıada-Burgazada-Heybeliada Panoramik görülerek Büyük Ada’ya varış. Öğle yemeği molasından sonra arzu eden misafirlerimiz fayton veya bisiklet ile ada turu yapabilir.( Ekstra ) Ada gezisi için serbest zaman. Sonrasında belirlenen saat’te limanda buluşup, Ada Vapuruna binerek Kabataş’a hareket ediyoruz. Daha sonra Pierre Loti Tepesine çıkarak Yedi Tepe üstünde kurulu İstanbul’u seyreliyoruz ve buradaki Turquhouse Butik Hotel’e yerleşiyoruz. Tarihi Eyüp Sultan Konağında akşam yemeğimizi alıyoruz. Ardından dileyen misafirlerimiz Pier Loti Kahvesinde vakit geçirebilirler. Konaklama otelimizde.

17 KASIM 2010 3.Gün : Sabah İstanbul manzaralı otelimizde alınan zengin açık büfe kahvaltının ardından Tarihi Yarım Ada SARAYBURNU; Sultanahmet Meydanı, Million Taşı, Dikilitaş, Alman Çeşmesi, Örme ve Yılanlı Sütunlar, Sultanahmet Camii, Ayasofya Camii’yi gezip Tarihi Sultan Ahmet Köftecisinde öğle yemeği molası. (Ekstra) Öğle yemeğimizin sonrasında Yerebatan Sarnıcı ve Topkapı Sarayı gezilerimiz ardından İstanbul Boğazının Yalı, Saray, Kasırlar, Kuleler ve Hisarlarla süslü eşsiz güzelliğini seyretmek için Eminönü’nden bize özel teknemize binerek boğaz turumuzu yapıyoruz. Daha sonra akşam yemeği için Galata Köprüsü’ne geçiyoruz. ( Balık-Patates Kızartması-Salata ) Yemek sonrası otelimize geçiş ve konaklama. Dileyen misafirlerimizle Taksim İstiklal Caddesine gidiyoruz.

18 KASIM 2010 4.Gün : Sabah otelimizde alınan zengin açık büfe kahvaltının ardından odalarımızın boşaltılması ve Şile’ye hareket. İlk olarak Şile Feneri ve Limanı’nın görülesi sonrasında öğle yemeği ve Şile bezi alış verişi için serbest zaman. Ardından deniz ile iki ırmağın arasındaki doğa harikası Ağva’ya hareket. Dileyen misafirlerimizle Göksu Nehrinde tekne turuna katılıyoruz.( Ekstra ) Belirlenen saatte Ankara’ya hareket. Gerekli molalar sonrasında akşam saatlerinde Ankara’ya varış.

Keyifli Bir Gezinin Ardından Bir Başka Gömü Tour Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşma.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
- Lüks Araç İle Ulaşım
- Araç İçi İkramlar
- 1.Gün Sarıyer Börekçisinde Kahvaltı
- 2 Gece 4* Otel’de Konaklama
- Sabah Kahvaltısı (2), Akşam Yemeği (2)
- Boğaz’da Tekne Turu

GEZİ ÜCRETİ:380 TL
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON
GÖMÜ TUR
0312 230 54 41-42
www.gomutur.com
Ankaradan 29 ekim turları,29 ekim turları,Ankaradan,29 ekim ankara çıkışlı turlar, ,Ankaradan 29 ekim günübirlik turlar, Ankaradan hareketli 29 ekim turları, 29 ekim Alanya otelleri,29 ekim Kemer Otelleri,29 Ekim Kemer Turu,29 ekim Eskişehir turu gezisi, 29 ekim Ankaradan Eskişehir gezisi,29 ekim Ankaradan Abant gölcük gezisi turu, 2010 Kurban bayramı otelleri,Ankaradan Kurban Bayramı turları,Ankaradan hareketli Kurban bayramı turları,Ramazan bayramı otelleri, Şeker bayramı otelleri, Bayram otelleri, Bayram gezileri, 2010 bayram otelleri, 2010 Kurban bayramı otelleri, 2010 hafta sonu turları, Kurban bayramı Alanya otelleri, Kurban bayramı side otelleri,Kurban bayramı belek otelleri, Kurban bayramı kemer otelleri, Şeker bayramı Alanya otelleri, Kurban bayramı side otelleri, Kurban bayramı belek otelleri, Kurban bayramı kemer otelleri, Ankaradan Günübirlik turlar
 
Üst