Ankastre Mutfaklar

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Ankastre Mutfaklar
ankastre mutfaklar ankastra mutfaklar en güzel ankastre bosch ocak kaç lira mutfak
Ankestre Mutfaklar son zamanların gözdesi neredeyse yapılan her konutta ankastre mutfakmar kullanılıyor artık... Ankastre mutfaklar, sadece modern ya da moda oluşlarıyla değil özellikleri ve avantajlarıyla önem kazanmış durumda. Ankastre mutfakların tercih edilmesinin birçok sebebi var.

ankestre-mutfak-2398.jpg


Ankastre mutfağın avantajları
*Mutfak alanının uygun olan en iyi şekilde değerlendirilmesi
*Hiçbir cihaz ya da malzeme ortada kalmadan saklama özelliği
*Hijyenik olması
*Bakteri üretmemesi
*Bakımının kolay olması
*Montaj kolaylığı
*Kurulumunun uzun zaman almaması
*Çok çeşitli olması
*Her kişiye ve isteğe hitap etmesi

Ankastre mutfaklar yaşam standartını yükseltiyor. Ankastre mutfağın, sağladığı rahatlık ve düzenin sırrı teknolojisinde saklı. Basitmiş gibi görünen tasarımlar, mekanizmalar, ankastre cihazlar ve kullanılan her malzeme ankastre mutfağa özel detaylar. Kullanılan mutfak cihazlarını gömüp daha fazla alan bırakmak ankastre mutfağın en belirgin özelliği.

Bir ankastre mutfağın içinde neler bulunur?
*Ankastre fırın
*Ankastre ocak
*Ankastre davlumbaz ve aspiratör
*Ankastre soğutucu ve dondururcu
*Ankastre çamaşır makinesi
*Ankastre bulaşık makinesi
*Ankastre mikrodalga
*Ankastre yiyecek öğütücü

ankestre-mutfak1-2625.jpg


Ankastre ürünlerin teknolojik harikalar olduğunu söyle biliriz. Bir ankastre mutfağın içinde normal bir mutfakta olması gerekenden çok fazla şey bulunuyor. Klasik mutfak ihtiyaçlarının modern ve rahat hali diyebiliriz. Fakat normal cihazlara göre Ankastre cihazlar kesinlikle daha lüks. Aynı görevlere sahip olsalar bile çalışma özellikleri ve yapıları gerçekten farklı. Ankastre ürünler, paslanmaz çelik ya da cam gibi sağlıklı ve dayanıklı malzemelerden yapılıyor. Yapısal, teknolojik ve tasarım özellikleri sayesinde ankastre mutfaklar vazgeçilmez.

Ankastre Mutfak Dekorasyonu
Uzun zamandır mutfakların yeni kimliği ankastre. Ankastreleri sadece mutfakta son moda oldukları için değil kullanım kolaylığı, modern görünümleri ve avantajları içinde tercih ediyoruz. Mutfak dekorasyonunda kullanılan bütün ankastre ürünlerin her türlü dekorasyona uyma özellikleri var. Renk ve model seçenekleri ile hayal ettiğiniz mutfaklara kavuşabilirsiniz.

ankestre-mutfak2-1605.jpg


Ankastre mutfakların özellikleri
*Mutfak alanının ihtiyaca göre değerlendirilmesi
*Hiçbir cihaz ortada kalmadan saklanabilmesi
*Hijyenik olması
*Bakteri üretmemesi
*Kullanım kolaylı
*Bakımının kolay olması
*Montaj kolaylığı
*Kurulumunun uzun zaman almaması
*Ürün çeşitliliği
*Her mekâna uyumluluğu
*Enerji tasarrufu
*Ekonomik olması

Ankastre mutfaklar günlük hayatta birçok avantaj sağlıyor. Ankastre mutfaklar rahat ve düzenli. Sahip oldukları teknoloji mutfakta geçirilen zamanı keyfe dönüştürüyor. Ankastre mutfaklar özel mekanizmalar, ankastre cihazlar ve kullanılan özel malzemeler den oluşmakta. Ankastre mutfağın en önemli özelliği hiçbir cihazın ortada kalmadan gömülebilmesi.

Ankastre cihazların teknolojik ve modern ürünler. Mutfaktan beklentilerini maksimum seviyede gerçekleştirir. Ankastre ürünler zamandan ve harcanan enerjiden tasarruf sağlar. Hepsi A enerji sınıfıdır ve ekonomiktir. Mutfakların metrekaresini mümkün olan en iyi şekilde değerlendirilmesini sağlar. Modern ve şık görünümlüdür.

Ankastre Mutfak
Mutfak dekorasyonu yapmayi dusunenler icin bugun cok guzel urunleri sizlerle paylasacagim. Gercekten mutfaginizi yenilemek istiyorsaniz ve bu is icin biraz butce ayirabildiyseniz ankastre urunler kullanarak mutfaginizda hem gosel solen hemde yerden buyuk tasarruf saglayabilirsiniz.

Ankastre Mutfak denildiginde ilk akla gelen Ankastre urunlerin biraz pahali oldugu olsa gerek. evet bu konuda haklisiniz Ankastre urunler herzaman diger normal urunlere kiyasla daha pahali olmustur. Ancak eskiye gore simdiye kiyasladigimizda Ankastre ile normal urunler arasindaki farkin kapanmaya basliyor oldugunu gosteriyor. Ankastre Mutfak urunlerinin ucuzlama sebebi ise bence suanki Ankastre urun satan firmalarin sayisinin cogalmasi ve verilerde yasanan indirimler ayrica ekonomik kriz nedeniyle bir cok buyuk beyaz esya ureticisinin yaptigi arti kampanyalar.

Suan Ankastre Mutfak urunlerinde en populer urun Siemens Ankastre Ürünlerinin yeni serisi olan blueArt kolleksiyonu. Siemens'in bu yeni blueArt Ankastre kolleksiyonu sadece gorsellikle sinirli kalmiyor ayrica yeni ozellikler ilede ekonomik ve dayanikliligida on plana cikariyor. Ancak ben Siemens firmasina cok isinamadigim icin (Bosch icinde ayni seyler gecerli) daha cok Arcelik ve Beko urunlerini tercih ediyorum, tabiki bu Siemens ve Bosch urunlerini kotuledigim anlami tasimasin sadece marka tercihi olarak Arcelik ve Beko ilk tercihim arasinda.

Arcelik ve Beko demisken onlarinda ankastre mutfak urunlerinden bahsetmeden gecmek olmaz.

Arceligin ozellikle 5088 NF siyah orbital ankastre buzdolabi (2.712 TL) gercekten harika tasarlanmis bir urun.

Ankastre mutfak ile ilgili bu goruslerimden sonra bir kac ankastre mutfak urun resmini sizlerle paylasmak istiyorum.

ankestre-mutfak3-7844.jpg


Pera (Oztiryakiler) Ankastre kolleksiyonu (firin, mikrodalga, davlunbaz, ocak, mutfak eviyesi, mutfak armaturu, bulasik makinesi)

ankestre-mutfak4-5016.png


Bosch Ankastre koleksiyonu (sogutucu, davlunbaz, ocak, firin, mikrodalga)​

 

Benzer İçerikler

M
Cevaplar
0
Görüntüleme
4K
Misafir
M
M
Cevaplar
0
Görüntüleme
4K
M
Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Üst