Ankastre set alacaklar buraya!

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Ankastre set alacaklar buraya!
Ankastre set alacak olanlar araştırma içine girmeyi tercih ederler. Ürün tercihlerinde set olarak alım gerçekleştirecek olanlar için daha ekonomik yollu bir tercih olmaktadır davlumbaz setler. Birçok kişinin beğendiği parmak izi bırakmayan özelliğe sahip olan davlumbaz ürünler arasından seçimde bulunarak mutfağınızda temizlik açısından da pişmanlık duymayacağınız ortam hazırlıklarına yer verebilirsiniz.

Pek çok kişi ankastre ürünlerin kolay yerleştirilebilir dolap içi pozisyonlarıyla tercih edebilmektedirler. Kabloların gözükme sorunu olmayan ankastre setlerin yerleşiminde ısı kaynaklı zarar görme durumuna da mahal verilmemektedir. Aynı zamanda fırın iç camının çıkarılabilir oluşu temizlik konusunu kolaylıkla halledebilmeye müsaade edebilmektedir. Renk tercihinde tamamen sizlerin tercihinize göre renk kombini ile mutfağınızda yerini alacak olan davlumbaz ürünler şıklık adına da arayışınıza cevap olabilecektir. Zaman ayarlı fırınlar dakika ile pişirmeye ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda adeta kurtarıcılarınız olacaklardır. Ayarlama düğmelerinin bastırıldığı zaman gizlenebilir oluşu görüntü açısından da kolaylık sağlayabilecektir.

Paslanmaz çelik ocaklar kararmayı engelleme ve çakmaklarda uzun ömürlülük açısından önemlidir. Kimi modellerde çocuk kilidi vardır. A da yüksek ayara getirilmek için oynandığında sertlik kazandığından değişmeyen düğme ayarı çocuklar açısından oluşabilecek tehlikelerin önüne geçebilmektedir.

Davlumbaz seçerken de odanın büyüklüğü hesap edilerek çekiş gücü uygun olan model seçiminde bulunulmalıdır. Aynı zamanda davlumbazlarda yemek kokusunu çekmek amacı ile çalıştırılan aspiratör sesi de çok gürültülü olmamalıdır. Uzun süreli kullanım gerçekleştirilecek durumlarda bu sesten dolayı bir zaman sonra kullanmasam daha iyi olacak diyebilirsiniz. Görünüm açısından filtreli özellikte olanlar görünüm açısından sizlerin estetikliği bozmadan harika bir dekorasyon gerçekleştirebilmenize müsaade edebilecektir. Yeni sistem özellikli davlumbazlarda gürültü en aza indirgenecek modeller çıkmıştır. Bu ürün zenginliklerinin takibini gerçekleştirerek sizin ihtiyacınızı karşılayabilecek en yeni teknoloji, ekonominize en uygun olan tercihini yapma durumuna yer açabilirsiniz. Beyaz, gri, siyah harici farklı renk alternatiflerinde bulunan ankastre set incelemelerinde bulunarak mutfağınızda en uyumlu olabilecek görünüme yer açmaya hazır mısınız?
2.jpg
262613892_0.jpg
268111303_0.jpg
269895164_0.jpg
9567525470258.jpg
 

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Hani diyorlar ya ekonomi kötüye gidiyor nah gidiyor.Eskiden eve bir eşya alırken kaç defa düşünüyorduk. Hesabımızı kitabımızı yapıp öyle ihtiyacımızı tedarik ediyorduk.Şimdi bakın cüzzi bir miktara kaç parça beyaz eşya alıyoruz. Ankastrelere gelirsek her evin olmazsa olmaz ihtiyacı . Sürekli olarak model ve renk olarak değişiyor. Fonksiyonlarıda öyle. Şu sıralar benimde ankastre sete ihtiyacım var.Malaeniz bu anlamda bana yardımcı oldu
 
Üst