1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

anlamlı ve enterasan sözler arıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhabalar ben çok değişim anlamlı ve enterasan sözler arıyorum bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar...
    Eğer face hesabınız varsa en anlamlı ve enterasan sözleri Melekler Mekanı face sayfamızda bulabilirsiniz. Beğeneceğinizden eminim sevgilerimle:)

https://www.facebook.com/meleklermekanic

anlamlı ve enterasan sözler arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özlü, düşündürücü ve anlamlı sözler

özlü, düşündürücü ve anlamlı sözler

yaşama dair anlamlı sözler hayata dair anlamli sözler hayata anlamlı özlü düşündürücü Özlü Sözler ANLAMLI BİR KAÇ SÖZ... "Caresiz kaldiginizda bilin ki tek çare yine kendinizsiniz...!" "İlerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz...!" "Ayakta olmek diz ustu yasamaktan daha cok onur vericidir...!"...
  2. güzel ve anlamlı sözler

güzel ve anlamlı sözler

sevdiğine anlamlı sözler kalıcı sözler sevdiğine güzel sevdigine güzel Korkuyorum... Yağmuru sevdiğini söylüyorsun; ama yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Güneşi sevdiğini söylüyorsun; ama güneş çıkınca gölgeye kaçıyorsun. Rüzgarı sevdiğini söylüyorsun; ama rüzgar çıkınca pencereni örtüyorsun. İşte bundan korkuyorum; çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!… William Sheakspare...
  3. Anlamlı ve değerli sözler

Anlamlı ve değerli sözler

değerli sözler degerli sozler degerli sözler değerli facebook değerle ilgili anlamlı ``DOGA İNSANI ALDATMAZ İNSANI ALDATAN DAİMA KENDİSİDİR`` `Konuşmak ihtiyaç olabilir ama susmak bir sanattır...` Büyük beyinler fikirleri orta beyinler olayları küçük beyinler ise kişileri konuşur. HYMAN RICKOVER Sahipsiz olan memleketin batması haktır. Sen sahip çıkarsan bu vatan batmayacaktır. M....
  4. Enterasan Sözler

Enterasan Sözler

Enterasan Sözler arıyorum ben ama mümkünse yeni ve çok Enterasan Sözler olsun :)
  5. Filmlerden Anlamlı Sözler ve Replikler

Filmlerden Anlamlı Sözler ve Replikler

bu konu film repliklerine ve sözlerine yer vermektedir. Şimdiye kadar çevrilen yabancı filmlerde söylenmiş anlamlı ve güzel sözlerle birlikte replikler arayanlar için en güzel film sözlerine sizler için bu sayfamız da yer verdik. Beni olduğum gibi kabul et. Ancak o zaman birbirimizi keşfedebiliriz... Guido "8 1/2" Bizim neslimiz Büyük Depresyon'u ya da Büyük Savaş’ı yaşamadı....

Sayfayı Paylaş