Anlaşmalı Boşanma Protokolü Örneği

T

TİTAN

Forum Okuru
Anlaşmalı Boşanma Protokolü Örneği
anlaşmalı boşanma protokolü örneği anlaşmalı boşanma davası anlaşmalı boşanma davası dilekçesi örneği anlaşmalı boşanma davası ile ilgili bilgiler burada melekler. Hiçbir evlilik boşanmak için yapılmaz tabi ki, ancak bazı durumlar boşanmayı mecbur kılabiliyor melekler. Evlilik süreci içinde çiftlerin anlaşamaması ya da bir tarafın diğer tarafa uyguladığı maddi ve manevi baskılar sebebiyle de boşanmalar gerçekleşebiliyor. Herkes aradığı mutluluğu bulsun diyerek bugun kü konumuz olan anlaşmalı boşanma protokolü örneği, anlaşmalı boşanma davası dilekçesi örneği sizler için sunuyoruz..


bosanma-319.jpgAnlaşmalı Boşanma Protokolü

....... ile ....... aralarında karşılıklı olarak anlaşarak BOŞANMAYA
karar vermiş olup iş bu protokol tanzim edilmiştir.
Bu protokol gereğince ;
1- ....... ile ....... karşılıklı olarak boşanmayı kabul ederler,

2- .......'ta .......'ta bulunan her türlü şahsi eşyası ile çeyiz olarak getirmiş bulunduğu eşyalarının tümünü almış olup, eşya olarak başka alacağı olmadığını kabul eder. Aynı şekilde .......'ın da,.......'tan her hangi bir eşya alacağı yoktur.

3- Boşanma sebebiyle her iki taraf birbirlerinden tedbir, yoksulluk nafakası veya her hangi bir şekilde maddi ve manevi tazminat talebinde bulunmamaktadırlar.

4- Taraflar yukarıda yazılı şartlarda anlaşmış olup, iş bu protokol ....... tarafından açılacak boşanma davasında anlaşmalı boşanmanın esası olarak Mahkemede delil
olarak kullanılacaktır.

İş bu protokolü okuduk, irademize uygun bulduk ve karşılıklı olarak imza altına aldık.İmza İmza
 
İlk olarak; "anlaşmalı boşanma protokol örneği" başlığını kullanıp; anlaşmalı boşanma davası ile ilgili bilgilerin burada olduğundan söz etmişsiniz. Anlaşmalı Boşanma konusu " https://www.meleklermekani.com/kadin-ve-hukuk/204395-anlasmali-bosanma.html " linkli sayfada daha önce açılmıştır. Aynı konu ile ilgili birden fazla başlık karmaşadan başka birşeye yaramayacak ve yararlı da olmayacaktır. Kaldı ki; internetten kopyala/yapıştır yapılarak eklenen ve yukarıdaki gibi hukuken daha sonra kullanan kişinin başına iş açacak protokol örneklerini de lütfen sunmayınız.
 
Geri
Üst