Anlayamazsın

Angel_tears

Yeni Üye
Üye
Anlayamazsın
anlayamadın sana ne duyduğumu
sr4nj4nz61ll6.jpg

Anlayamazsın sana ne duyduğumu.... Göklere açıp elimi ne konuştuğumu...

Anlayamadın duygularımı esirliğimi görmedin gözlerinde...

Şimdi seni hatırlatan her anıda gözlerim islanır yüreğim sızlar. İçimi kan ağlatan şarkıalrda demlenirim geceleri. Geceler bi tek geceler bilir beni...Hoyratça beni savuruşların gelir aklıma hüzünlenirim. Katledişlerin kalbimi...Ne vardı derim kendi kendime
Ne vardı sevebilseydin sende beni benim seni sevdiğim gibi.Ben seni herşeye rağmen sevmişim anladım bunu. Acılarıma rağmen gidişlerine rağmen terkedişlerine rağmen. Ben seni can bilmişim canımı kanatmana rağmen...yorgun gecelerine eksik sabahlarına senle uyanmakta güzeldi. Gözlerimi açınca masum uyuyuşunu görmek görebilmek. Nefesinle ısınmak güzeldi. Omzunda huzurla uyuyabilmek güzeldi...Şimdi yapayalnız yatağımda ve odamda boşluğuna sarılmaya çalışırken ben en çok kokunu özlüyorum. Bide nefesini...Dudaklarının ateşinde yine yaksana beni... Yine alıp götürsen en uzak diyarlara gözlerinin derinliğinde ve yine bir bütün olalım seninle...

Biz bir elmanın iki yarısıydık... Koparıldık...
Şimdi mutludur bizi ayıranlar...
Ben yandım Sen Yanmadın mı?
Yanmamış olamazsın sevmeseydin beni öyle içten sarılamazdın bana. 21 ay boyunca O gözler bana öyle bakmazdı defalarca seviyorum seni diyemezdin bana...Sevmeseydin koşmazdık rüyalarımızın peşinden...En zor günlrimizde dayamazdık sırtımızı birbirimize

Bunalmıştın bigün hatırlıyor musun?
Hayat haddinden fazla ağırdı ve biz çaresizdik ama hatırlattı aşk bize aslında çare BİZdik. Tuttuk ellerimizden sımsıkı karşı durduk feleğin o acımasız çarkına gel korkmuyoruz biz varız ve ayaktayız ve de YIKILMAYACAĞIZ dedik... demiştik...

Sahi nasıl harcandı onca sevgi ne ara katlettik yüreklerimizi ne ara tükettik bağlılığımızı..
Hangi ara vazgeçtin benden...Sevgimi hangi ara yok saydın...Bana GİTME demeliydin...Ben senin ağzından çıkan bir gitme lafınla gemilerimi yakmaya hazırdım oysa. Herşeye tüm zorluklara KORKMUYORUM diye haykırmayı dünden hazırdım.
Gardımı almıştım oysaki tüm imkansızlıklara yıkmayacaktı yıkamayacaktı bizi sevgimizi...

Sen kolayı seçtin be sevgili...
Şimdi ben acının koylarında yalnızlığın derinliklerinde imkansızlıklrın koynunda kıvranmaktayım...

ne diyordu bi şarkı...

BENİM SANA GÖZYAŞLARIM HEDİYEM OLSUN
BU ACILAR KALDI BENDE EYVAHLAR OLSUN!!!

Cevap: Anlayamazsın

Sen kolayı seçtin be sevgili...
Şimdi ben acının koylarında yalnızlığın derinliklerinde imkansızlıklrın koynunda kıvranmaktayım...

çok güzel

Geri