Anlayan Banada Anlatsın :))))

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
Anlayan Banada Anlatsın :))))
komik yazılar komik resimler hakkında bilgi için meleklermekani.com
Arkadaşlar Bizim Binamızın Sevgili Yöneticisinin astiği bir yazıyı sizlerle paylaşmak istiyorum :D:D alında paylaşmayacaktım ama kendisine çok kızgın olduğum için paylaşmak istedim :D:D

Adam bir yazı asmış güya uyarı niyetinde ama ben onu bir türlü anlayamadım hahaha zaten astığı hiç bir yazıyı anlayamıyorum hahaha resmen kopuyorumher yazısında hahaha bir gün yazacam yazının altına yönetim istifa diye hahaha

bbbb-e2.jpg

bu yazıyı anladıysanız bir zahmet banada anlatın hahaha valla ben anlayamıyorum hahaha
Acaba bendemi bir sorun var yaa hahaha

Not: sevgili yöneticimize burdan sevgi ve saygılarımı gönderiyorum ve bir zahmet artık istifa edin :D:D

Son düzenleme:
sanırım sevgili amcamız biçok şeyi bi arada sölemek istemiş,balkondan çay su dökmeyin sigara atmayınihalı sirkelemeyin temizlik günü çarşamba demek istemiş :D

bizim bina öyle bir binaki hergün bir olay hahaha adam artık asmaktan yoruldu zaten her yazısını buraya koysam gülmekten ölürsünüz ben şahsen hergün geçerken defalarca okumaktan hiç sıkılmıyorum hahaha

Yuh artık hahaha Adam devrik cümle kralı olmaya adayhahaha Yazı kağıda sığsın diye ana şartları yazmış gibi hahaha Konuşmasını bile biri böyle saçma sapan yazamaz bence, yok konuşmayı bilmiyorsa, bu adamı hanginiz yönetici seçtiniz hahaha Şaka gibi ya tam kopmalık hahaha

Yuh artık hahaha Adam devrik cümle kralı olmaya adayhahaha Yazı kağıda sığsın diye ana şartları yazmış gibi hahaha Konuşmasını bile biri böyle saçma sapan yazamaz bence, yok konuşmayı bilmiyorsa, bu adamı hanginiz yönetici seçtiniz hahaha Şaka gibi ya tam kopmalık hahaha
valla benim seçmediğim kesin hahaha biz geldiğimizde bu adam yönetiydi zaten hahaha ayy sen bide bunu aidatın ödenmediği aylar görceksin yeminle o yazının önünde gülme krizi geçiriyorummm hahahahahahaha hele suların kesildiğinde bir yazı asmıştı ölürdün gülmekten hahahahahaha bundan sonra her astığı yazıyı yayınlayacam burda hahahahahaha ayyyy hahahahahahahahahaha

Benzer Diğer Konularımız !

Geri