Anne Adayları Kullandığınız İlaçları Buradan Paylaşabilirsiniz

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Anne Adayları Kullandığınız İlaçları Buradan Paylaşabilirsiniz
Sevgili melekler, anne olmaya hazırlanan de bu heyecanı sonuna kadar yaşlayan meleklerimiz elbette ki doktor kontrolündeler. Doktorlarınn tüm tavsiylerine uyan meleklerimiz bazı ilaçları da kullanıyorlar ve bazen bu ilaçlar ve kullanım zmanları farklılık gösterebiliyor. Tüm anne adaylarının faydalanması açısından gebeliğiniz boyunca hangi ayda hangi ilaç ya da ilaçları kullandığınızı yazarsanız birbirinize de fikir vermiş olursunuz.

Buyrun söz sizde :)

ben hamişliğimin öncesinde 3 ay folik plus kullandım ve yine 3 ay folbiol kullandım.daha sonra magnorm kullandım ve tadıda cok güzeldi :)

12 gün boyunca vagi hex diye bir ilac kullandim, o bittikten sonra simdi devamli olarak doguma kadar utrogestin yaninda vagiflor kullaniyorum... her aksam bir tane kullaniyorum...

bende ilac kullanmak zorunda kalanlardanim...1 ay utrogest, 2 hafta Demir hapi, ve bir bucuk aydan beri sancilarimin kesilmesi icin magnesim... tabii folik asit ve omega 3 de var... utrogestden kurtuldumya gerisi kolay,,, tüm kullalanlarin allah yardimcisi olsun... (yutuyorsaniz, vaginadan almanizi tavsiye ederim)

- - - Updated - - -

bende ilac kullanmak zorunda kalanlardanim...1 ay utrogest, 2 hafta Demir hapi, ve bir bucuk aydan beri sancilarimin kesilmesi icin magnesim... tabii folik asit ve omega 3 de var... utrogestden kurtuldumya gerisi kolay,,, tüm kullalanlarin allah yardimcisi olsun... (yutuyorsaniz, vaginadan almanizi tavsiye ederim)

bende son aylarımda dr vıtamın vermıstı megadın dıye bır ılac ıcınde her sey vardı bol vıtamınlı bol mınerallı benı guzel beslemıstı :D:D ama cok ıyı bır ılac

- - - Updated - - -

aaaah gönülcüm ah, darisi benim basima bende kurtulurum insallah utrogesten :D

Geri