Anne-Baba olmak nasıl bir duygudur?

umutsuz_reyhan

Hamiş Melek
Anne-Baba olmak nasıl bir duygudur?
hamilelik nasıl bir duygu anne olmak nasıl bir duygu annelik baba olmak hamile
ne güzel bişi annelik...babalık......annem kardeşim ve banada yazmış olduğu koca bir defterimiz var....ilk saçlarımız,tırnaklarımız,el izimiz,ayak izimiz,band
smile.gif
smile.gif
duyguları 9 ayı nasıl geçirdiğimize dair......annemin ayrı babamın ayrı duyguları....bir insanın hayatı boyunca yaşayabileceği ben güzel mucize sanırım doğum olayı....iki insandan bir parça...ve bu sevdiğin erkekten veya kadından olursa bebek...dünyadaki mutlulukların hepsine bedel sanırım....anne olmak???nasıl bir duygu acaba???kucağında bebeğini alan bir anne ne hisseder....gözlerimi doğar bebğini görünce mutluluktan...nihayet sen diyerek...aslında bunu doğum konusunu formlara açmak istedim ama fırsatım olmadı annelik veya babalık nasıl bir duygudur diye!!!!sitedeki anne ve babaların yorumlarını o kadar merak ediyorum ki.....anneliğin ve babalığın tarifini....???tarifi mümkün olmayan olanüstü bir duygudur sanırım...anne ve babanın...sanırım dünyanın en güzel meleğini kötülüklerden korumak için camdan bir kavonaza kapatıp güven içinde ömür booyu mufaza etmek istemek istemesi nasıl bir duygudur?ağladığında içi kıyım kıyım parçalanması nasıl bir duygudur???güldüğünde,yürüdüğünde,konuşmaya başladığında...annnnneee veya babbbaa sözcüğünü duymak ne demektir???minik ellerini avcuna almak nasıl bir histir???tüm gün bebeğinle ilgilenmek...oynamak nasıl eğlencelidir kendi canınla...tüm gece aralarında bir melekle uyuyan anne ve babanın uykudaki huzurunu??düşünebiliyomusunuz??? eminim minik bebek güveni hisseder.... DÜNYANIN EN GÜZEL MELEKLERİNİ YARATAN ANNELERE SONSUZ SAYGILARIMLA....TABİKİ BABALARIMIZIDA UNUTMAMAK LAZIM GÜÇ,GÜVEN VE DESTEKLERİ İÇİN....... UMARIM BENİMDE SEVDİĞİM ADAMDAN HAYATIMIN ANLAMINDAN HAYATIMI BİRLEŞTİRECEĞİM İNSANDAN BİR GÜN MİNİK MELEĞİM OLUR HATTA BİR KAÇ TANE OLSUN ŞİRİNENİN MELEKLERİ ONLARI KOKLAYIP KUCAĞIMA ALDIĞIM GÜN SANIRIM HAYATTA HİSSETMEDİĞİM MÜTHİŞ BİR DUYGU HİSSETMİŞ OLUP YÜCE ALLAHA ŞÜKÜR BORCUMU NE YAPSAM ÖDEYEMEM....!!!!!!!!!!ALLAH HERKESE BU DUYGULARI HİSSETTİRİR İNŞŞALALH!

bu mululuk anlatılmaz kimse için yapmıycagın fedakarlıgı yapıyosun dogdugu anından itibaren o mutluluk hiç bişeyde yok benimde 3 tane allah acılarını göstermesin olmayanlarada hemen versin rabbim çok güzel bi konu sagol paylaştıgın için

Geri