1. no man no cry

no man no cry Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

''anne'' bu işte!!

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında no man no cry tarafından paylaşıldı.

dünyada karşılık beklemeden börek yapan tek insan.karşılıksız sevginin ete kemiğe bürünmüş hali.ne kadar üzsen de 10 dak. sonra seni affeden şefkat kahramanı.yağlı bile olsa tiksinmeden saçını okşayan , kuçağına yatıran, öpüp koklayan tek varlık.yarasın die muhallebinin içine ciğer katarak çocuğuna yediren süper kâşif.kafayı çocuklarıyla bozmuş, göbek bağı kopsa da yürek bağı asla kopmayan sevgi dolu fedakâr.yemek insanı, düzen insanı, bilgili, kültürlü, herşeyi bilen şahsiyet.yavrularını yol tarafından değil kaldırım tarafından yürüten.sevdiğinden ayrılma haberi verdiğinde ''amaaaan, ben sana daha güzelini bulurum.''diyebilen komik bir karakter.dünyanın en güzel kuçağına sahip, en güzel kokan,harikulâde varlık.evde bir yere uzandığınız an orada temizlik yapacağı tutan, temizlik konusunda kayışı kopardığından temizlikçi gelecek die evi temizleyen,balans ayarı kaçmış bir temizlik kaynağı.mutfakta yaşayan, evde herkesi idare eden ve geceleri baba denen yasal arkadaşının derdini çeken sabır küpü.ne çokmuş amaa! ve iki güzel söz: terazinin bir kefesine bütün dünyayı, öbürüne annemi koyacak olursak dünya avucunu yalar.(l. langdale)

bir annenin yüreği, dibinde her zaman bağışlamayı keşfedeceğimiz derin bir uçurumdur.
    (balzac)

2. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ''anne'' bu işte!!

gerçektende doğru....emeğine sağlık...

3. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ellerine sağlık ne kadar doğru yazmışsın teşekkürler...

4. Gece_Güzeli

Gece_Güzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

evet gerçekten doğru helede insan kendiside anne olunca annesinin kıymetini daha çok biliyo teşekkürler paylaşımın için saol canımm...
    ...

5. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

evet cok dogru simdi anne olunca cok daha iyi anliyorum

6. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel..
    teşekkür paylaşım için.

7. Güler

Güler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

cok güzel emegine saglik. anneler hep garip dir nedense...canim annem benim.

''anne'' bu işte!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk bu işte........

aşk bu işte........

Ask, aşk bu işte ', inanmasanda, gün gelir de bir gün, hiç ummadıgın bir anda, dikilir, dikilir karşına, Kimi zaman, alır götürür seni, bir perinin kanadında, Kimi zaman, mecnun eder de gezdirir seni, çöl fırtınalarında, Kimi zaman, ansızın girer düslerine, ne gündüz tanır ne de gece, Hasret firtınaları ekerken kalbine, kor bir ateş olur da, çöker yüregine, Çöker,...
  2. Anneler İşte yapmanız gerekenler..

Anneler İşte yapmanız gerekenler..

Ailelerin Yaptığı 10 Büyük Hata "Ailelerin çocuk yetiştirirken yaptıkları 10 büyük hatayı öğrenin. Bir annenin işi asla bitmez. Gece gündüz küçük büyük birçok sorunla ilgilenir. Siz belki 'Süperanne' olabilirsiniz ancak hiç kimse fazlasını kaldıramaz. Programınızda kişisel ihtiyaçlarınıza da yer vererek kendinizi ihmal etmeyebilirsiniz. Bunu 'anne gezileri'...
  3. İşte gerçek aşk budur !!!!

İşte gerçek aşk budur !!!!

Bir kız ve bir delikanlı bir motosikletin üzerinde 180 km hızla gidiyorlar ve aralarında şöyle bir konuşma geçiyor; Kız: Lütfen yavaşla, ben korkuyorum. Delikanlı: Hayır, bak ne kadar eğlenceli. Kız: Lütfen, lütfen, çok korkuyorum. Delikanlı: Peki, beni sevdiğini söyle. Kız: SENİ ÇOK SEVİYORUM, lütfen yavaşla. Delikanlı: Şimdi de bana sıkıca sarıl. Kız delikanlıya sıkıca sarılır....
  4. işte bu!

işte bu!

Bu kadar zaman nerdeydim bilmiyorum ama sonunda tam da bana göre bir yerde olduğumu düşünüyorum.konu açmayı pek beceremeyebilirim zamanla öğreneceğim inşallah :)

Sayfayı Paylaş