Etiketler:
 1. gullu_23

  gullu_23 Forum Okuru

  anne karnında bebek fotoları

  Konu, 'Gebelik' kısmında gullu_23 tarafından paylaşıldı.

  4 haftalık bebek görüntüsü 25 haftalık bebek 25 görüntüsü anne karnında 4 haftalık

  [​IMG]ARKADAŞLAR LÜTFEN RESİMDEN SONRA YORUMLARINIZI BEKLİYORUM
   
 2. gullu_23

  gullu_23 Forum Okuru

 3. gullu_23

  gullu_23 Forum Okuru

  7 haftalık bebek Bebeğinizin boyu 11-12 mm ve kilosu ise 1 gr oldu bile. Bebeğiniz hızla büyüyor. Küçük bir kahve tanesi gibi görünüyor. Ciğerleri ve bağırsakları oluşmaya başladı. Parmakları da çıkacak yakında… Bedeninizdeki değişikliklerle başa çıkmaya başladınız.
  [​IMG]
  [​IMG]

   
 4. gullu_23

  gullu_23 Forum Okuru

  8 haftalık bebek Bebeğinizin iskeleti oluşmaya başlıyor. Dizleri, dirsekleri, burun delikleri ve ağzı şekillenmeye başladı. 16 mm’lik badem çekirdeği kadar bir bebeğiniz var karnınızda.
  Akşamları kendinizi biraz yorgun hissedebilirsiniz, erkenden uyumaya gayret gösterin

  [​IMG]
  [​IMG]
  .
  [​IMG]
  [​IMG]

   
 5. gullu_23

  gullu_23 Forum Okuru

  [​IMG][/URL]9 haftalık bebek Bebeğiniz bir zeytin kadar büyük artık 2-3 cm kadar boyu var. Ne kadar çabuk büyüyor değil mi ? Göz kapakları bile oluştu ama hala kapalı. Kulakları da oluşuyor yavaş yavaş. Kollarını ve ayaklarını hareket ettirmeye başladı. Ayakları hala birleşik ama parmakları ayrılmaya başladı. Hormonal dengenin değişmesinden dolayı zor günler geçiriyorsunuz, bu nedenle eşiniz size karşı anlayışlı olmalı.


  [​IMG]
  [​IMG][​IMG]


   
 6. gullu_23

  gullu_23 Forum Okuru

  [​IMG]10 haftalık bebek Bebeğiniz artık gerçek bir bebek görüntüsüne bürünüyor ! Kafasıyla gövdesinin orantısı hemen hemen aynı. 4 cm’lik iri bir çilek kadar görünüyor. Kalbi de hızla gelişiyor.
  Artık kıyafetleriniz dar gelmeye başladı ve göğüsleriniz gittikçe büyüyor.


  [​IMG]
   
 7. gullu_23

  gullu_23 Forum Okuru

  [​IMG]11 haftalık bebek Bebeğinizin ciğerleri, beyni, böbrekleri gittikçe şekilleniyor. Arttık emme, yutma ve esnemeyi becerebiliyor. Boyu da 6 cm oldu.
  Bebeğiniz artık ” ben burdayım ” demek için tekmeler atıyor ama henüz siz hissetmiyorsunuz. Rahminize yaptığı baskıdan dolayı sık tuvalete gitmek istiyorsunuz. Dişetleriniz, tırnaklarınız ve cildinizde değişiklikler hissetmeniz gayet doğal.


  [​IMG][​IMG]
   
 8. gullu_23

  gullu_23 Forum Okuru

  12 haftalık bebek Artık doktorunuzdan bebeğinizin cinsiyetini öğrenebilirsiniz ama emin olmak için önümüzdeki haftaları da bekleyebilirsiniz. Bebeğinizin boyu 8 cm. , kilosu 18 gr. tüm iç organları da çalışır durumda. Saçları ve tırnakları da çıkmaya başladı. İnanmayacaksınız ama yürüme provaları bile yapıyor. Artık bebeğinizin varlığından herkese bahsedebilir ve bu muhteşem haberi kutlayabilirsiniz..

  [​IMG] [​IMG]
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 1 Nisan 2014
 9. gullu_23

  gullu_23 Forum Okuru

  13 haftalık bebek Sevgili bebeğiniz 9 cm. ve 25 gr ağırlığında bir armut kadar artık, karnınızda dönebiliyor bile.
  Mide bulantılarınız ve sabah yorgunluklarınız biraz olsun hafiflemeye başladı değil mi ? Hamilelik hormonlarından dolayı bu dönemde cildinizdeki değişiklikler sizi üzmesin.


  [​IMG] [​IMG]
   
 10. gullu_23

  gullu_23 Forum Okuru

  14 haftalık bebek Bu bebeğiniz nihayet 10 cm oldu ve nefes alma alıştırmalarına başladı. Baş parmağını emmeyi öğrendi artık. Çenesi iyice belirginleşti. Sizinde karnınız iyice belirginleşti.
  Bol bol su içip lifli besinler tükeyorsunuz değil mi?

  [​IMG] [​IMG] [​IMG]


   
 11. gullu_23

  gullu_23 Forum Okuru

  15 haftalık bebek Bebeğinizin kemikleri iyice sertleşmesine rağmen, derisi hala çok ince ve deri altından damarları görünüyor. Kafa derisi üzerinde ince ve ipeksi tüyler belirginleşmeye başladı. 12 cm’lik koca bir bebek olarak, artık yüz ifadeleri bile var.


  [​IMG] [​IMG]
   
 12. gullu_23

  gullu_23 Forum Okuru

  16 haftalık bebek Bebeğiniz 15 cm boyunda ve sinir sistemi artık çalışmaya başladı. Kasları beynine cevap veriyor. Artık hareketlerini kontrol edebiliyor. Yuvarlanıp takla bile atabiliyor. Üstek kaş ve kirpikleri var [​IMG]


  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
 13. gullu_23

  gullu_23 Forum Okuru

  17 haftalık bebek Bebeğinizin böbrekleri idrar üretmeye başladı ve günde bir çok kez çişini yapıyor. Boyu 17 cm oldu. Bol bol sebze ve meyve yemeye ve yeterli miktarda su tüketmeye özen gösterin.
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
 14. gullu_23

  gullu_23 Forum Okuru

  18 haftalık bebek Bebeğinizin göz kapakları halen kapalı olmasına rağmen karanlık ve ışığı ayırt edebiliyor.
  Parmak izleri oluştu bile! Bebeğiniz cinsiyetini hala öğrenemediyseniz belki de bu hafta öğrenebilirsiniz.


  [​IMG] [​IMG]
   
 15. gullu_23

  gullu_23 Forum Okuru

  20 haftalık bebek Bebeğinizin cildi sürekli sıvı ortama maruz kaldığı için vernix caseosa adı verilen madde ile koruma altına alındı. 20 cm. ve saçları hızla uzamaya devam ediyor.
  Gittikçe büyüyen rahminiz nedeniyle hafif ağrılarınız ve kramplarınız olabilir ama yakında hepsi geçecek.


  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  MaWiM bunu beğendi.
anne karnında bebek fotoları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. bebeğin anne karnındaki yaşamı

  bebeğin anne karnındaki yaşamı

  2 buçuk aylık gebelik bir buçuk aylık bebek görüntüleri 1 cenin bebeğin anne karnındaki yaşamı bir hamilelik Bebek Karnınızda Nasıl Yaşıyor? Ağzınla yemek yiyor, burnunuz ve ciğerlerinizle soluk alıyorsunuz. Fakat cenin belirli nedenlerden ötürü böyle yapamaz. Sizin gibi beslenmesi ve soluk alması için doğumu beklemesi gerekir. Şimdilik, beslenmesi ve gelişmesi için gerekli besin ve oksijeni...
 2. Annenin Karnindaki Bebek...

  Annenin Karnindaki Bebek...

  anne karnındaki bebeğin allahla konuşması anne karnındaki bebeğin allah la konuşması allah la videosu karnında ile konuşan bebek karnında ile konuşan bebek videosu
 3. Anne KArnında bebek

  Anne KArnında bebek

  bebek karikatürleri anne karnında bebek resmi anne karnında resimleri karikatürleri Anne karnında bebek.... Uzmanlar hep anne karnında bebeklerin anne v babalarını tanırlar derler.. iştee sizlere kanıt... Anne karnında ki bebeklerin günlük faliyetleri... Ay ne dadlu demi....
 4. Bebeğin anne karnındaki hareketleri

  Bebeğin anne karnındaki hareketleri

  bebeğin anne karnındaki hareketleri anne karnındaki bebeğin hareketleri Hamiş Melek'ler ve hamiş kalmak isteyen tüm hanımlar, bebeğin anne karnında ki hareketlerini merak ediyor musunuz? Sizi bilmem ama ben çok merak ediyorum ve benim gibi merak edenler için bu konuya dair bir araştırma yaptım, ee tabi ki sizlerle de paylaşıyorum :) Hiç beklenmeyen bir anda hissedilen bu hareketi hemen...

Sayfayı Paylaş