1. fatma2

  fatma2 Üye Üye

  Kayıt:
  12 Aralık 2011
  Mesajlar:
  24
  Beğenilen Mesajlar:
  25
  Ödül Puanları:
  13

  Anne Olmak İsterdim...

  Konu, 'Gebelik' kısmında fatma2 tarafından paylaşıldı.

  Bazen birinci cihan harbi ile harabeye dönen Anadolumun her hangi bir köyünde, kasabasında veyahut ilinde Bir anne olmak isterdim; Bazende zamanın önemsiz olduğu o saf duyguların yaşandığı her hangi bir zaman peryodunda anne olmak isterdim.
  İçimde büyüyen o çocuğun büyüdüğünün bir tek anını kaçırmamak için , Yediğimi içtiğimi ayırmadığım içimde büyüyen o çocuğun her anına şahitlik etmek için Anne olmak isterdim.

  Karnımı o ilk tekmeleyişinin hazzını yaşamak ve her tekmeleyişinde acıyan canım ile yaşanan sevinçleri his etmek için anne olmak isterdim.

  Zamanla şişen karnımla ,değişen fizyolojimle yürümekte zorlanmak ve gene onunla sahil şeridinde, parkta dolaşmak isterdim.

  Doğum gününün yaklaştığı demlerde canımı acıtan doğum sancısı ile kıvranmak, Doğum telaşesine kapılmak ve sonra vakti gelmediğini anlayıp tebessüme bogulmak. Sancıların katmerleştiği anlarda anlımın boncuk boncuk terlemesini isterdim.

  Belki en çok hayatımda hiç yemediğim o ekşi elmayı hamileliğim esnasında "onun " arzusu ile dişlemek ve ekşi erikler yemek. Zamanlı zamansız yiyecekleri arzulamak isterdim. Bir sonbahar ayında Çilek, kiraz yemek istemek.

  Sonra doğurmak isterdim. Narkozun,doktorun, ebenin mana kazanmadığı bir zaman peryodunda ebesiz doğum yapmak;bir başına.

  Bin bir yiyeceğin olduğu bir diğer zamanda sütümle beslemek için çocuğumu, anne olmak isterdim​
  alıntı
   
  Mevlana ve SadmiN bunu beğendi.
Anne Olmak İsterdim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Hangi masalda olmak isterdiniz?

  Hangi masalda olmak isterdiniz?

  Böyle bir imkaniniz olsaydi hangi masalda yer almayi istediniz arkadaslar?
 2. anne olmak

  anne olmak

  bebeğim midesini üşüttü midesini üşüten bebek üşüten bebekler hepimizin bir hamilelik anısı mevcut olmayanlarada rabbim inşallah nasip eder de dinleriz biz bayanlar erkeklerin tıpkı askerlik anılarını anlatırken aldıkları haz gibi hamilelik dönemlerimizdeki yaşadıklarımızı anlatırken bir heycan bir kıpırtı basıverir içimizi sizi bilmem ama ben bunu her paylaştığımda içim kıpır kıpır oluverir...
 3. ne olmak isterdin

  ne olmak isterdin

  ünlü oyuncuEva Mendes'a sormuşlar çovukken ne olmak isterdin diye bakalım sexi oyuncumuzun içinde kalan bişey varmı....... RAHİBE OLACAKKEN SEKS İKONU OLDU! SEKSİ OYUNCU EVA MENDES, “LİVE” FİLMİNİN TANITIMI İÇİN GİTTİĞİ ROMA’DA DÜZENLEDİĞİ BASIN TOPLANTISINDA KARİYERİ VE ÖZEL HAYATI HAKKINDA İLGİNÇ AÇIKLAMALARDA BULUNDU.... Dünyada erkekler tarafından en çok arzulanan kadınlardan biri...
 4. Anne Olmak...

  Anne Olmak...

  Orta yaşlı kadın, evin içinde telaşlı bir haldeydi. Eşyaların yerini değiştiriyor, örtüleri düzeltiyor, arada bir mutfağa gidip pişmekte olan yemeğe bakıyor, tekrar salona dönüyordu. Sokaktan gelen her seste pencereye koşuyor, her duyduğu kapı zilinde de, başkasının zili olduğunu anlayıp üzülüyordu. Başka şehirde iş bulan oğlu, hem uzak yerde olduğundan hem de izin alamadığından 2 aydır...
 5. Gelinmi olmak istersiniz Kaynanami

  Gelinmi olmak istersiniz Kaynanami

  Buyrun Meleklerim simdi siz secin, hangisi olmak isterdiniz. Gelinmi, Kaynanami :):):) Gelin: Sabun koydum legene Bak başıma gelene Ben kadar taş düşe Kaynana senin tepene Kaynana: Gelin seni oyarım Sen hizmetçi ben hanım Seni evden kovarım Gelin: Balon gibi Kaynana Çıkmış spor yapmaya Koymayın sakın helvaya Şişmanlıktan patlıya Kaynana: Kartal sinek avlamaz Köpek kuşa havlamaz Aklı...

Sayfayı Paylaş