Anne sütü bağışlama anne sütünü bağışlayan

Süt bankasına süt bağışlama konusunda çok önemli hassasiyetleri göz önüne almak gerekir. Süt bağışlayan annenin o sütü içen çocukla aralarında dinen bağ kurulur ve ne o süt bağışlayan anne ile nede o annenin çocukları ile o sütü içmiş olan çocuğun beraberliği söz konusu olabilir. Zaten süt bağışlayan kişi o sütün kime gittiğini bilmediği için ortalıkta kimin ne içtiği belli olmadığından büyük karışıklığa mahal verileceğini için çok büyük mahzurları vardır. Onu için bu konuda kesinlikle Ne süt bankasına süt bağışlamak nede oradan süt alıp çocuğuna içirmek gibi bir yanlışa düşmeyelim. Din de süt kardeşliği diye bir konu var ki buna insanlarımızın çoğu dikkat etmiyor. Sütünü içtiği annenin çocukları, kişiye nikahı haramdır. Onun için mümkün mertebe bu gibi şeylerden uzak duralım

babam 74 yaşında kötü huylu beyin tümörü çıktı. 4 sene önce.söylenen yaşam zamanı 6 ay ameliyat olursa en fazla 1 sene çapa da nöroşiroloji de nail hocanın başarılı ameliyatı ile tümörün büyük kısmı alındı. daha sonra bulabildiğimiz kadar anne sütü kullandık günde 3 defa aç olarak 1 kahve fincanı verdik 4.5 ay 1 ay ara 4.5 ay daha kullanmamız uygundu ama biz 4 ay kullanabildik çok şükürki hala yaşıyor fakat kötü huylu olduğu için şimdi sol göz üstünde 3.5 cm daha çıktı zeytinburnu medikalde 28 gün ışın gördük ama şu an bilincinin yarısını kaybettik tamamen düzelmemiz düzenli olarak süt kullanmamıza bağlı tabiki taktirin önüne geçemeyiz ama sizin BABANIZ olduğunu düşünün ne yapardınız .babamın adı ismet cihan. Allah rızası için yardım edebilirmisiniz .süt poşeti yada diğer ihtiyaçları.(pompa gibi)tedarik ederim.Yardım edebilirseniz çok duacınız oluruz.Şimdiden ALLAH razı olsun.

anne sütü bağışı çok faydalı bence .benim sütüm fazlaydı süt bankasına bağışladım .tüm anneleride buna teşvik etmeye çalışıyorum.
Benim sütüm bol buzluk da baya sütüm var , bağışlamak istiyorum , ama bir yer bulamadım ki , yardımcı olurmusiniz ... ?

Geri