Anne sütünde bakteri bulunur mu?

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Anne sütünde bakteri bulunur mu?
Ben çok merak ediyorum , anmne sütünde bakteri olur mu? Olursa hangi bakteriler onlar ? Bilgi verir misiniz..

Amerika'da Yapılan son araştırma anne sütünde şu ana dek kabul edilenden çok daha sayıda bakteri bulunduğunu ortaya koydu. İspanyol araştırmacıların anne sütü üzerinde yaptığı araştırmaya göre, anne sütünde 700'den fazla bakteri bulunuyor. American Journal of Clinical Nutrition adlı dergide yayınlanan araştırmada, bilim insanları yeni araştırma sonuçlarının bebeklere yönelik daha iyi gıda maddelerinin geliştirilmesinde yardımcı olmasını umuyor. Araştırma için doğumdan sonra ortaya çıkan ilk anne sütü incelendi.

Vallahi yaradan Allah içine her şeyi koymuştur. Günümüz teknolojisinde bile her şeyin çözüldüğüne inanmıyorum. Kaldı ki her araştırma da doğru değil. Ya da doğru olsa bile Allah içine en güzel şeyleri koymuştur diye düşünüyorum. Yani bilim şunu dedi bilim bunu dediden ziyade ben yaradılışa bakarım. Emzirmeye davamm kee :D:D Ha ben ne yapabilirim bakteri olmasın diye en azından kendi hijyenime ve meme hijyenine dikkat ederim. Gerisi O'nda.

Geri