anneannemi yoksa babaannemi :)

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
anneannemi yoksa babaannemi :)
anneannenizmi yoksa babaannenizmi ?

hanginiz size daha yakın davranır kızlar?

benim babaannem tam bir facia benim için normal değil biliyorum ama yaşaması veya yaşamaması benim için farketmiyor. ama anneannem 87 yaşında ona rabbim benim ömrümü versin harika biri onun dualarıyla ayaktayım onu çok seviyorum :uhu:

Son düzenleme:
Cevap: anneannemi yoksa babaannemi :)

allah ona daha uzun ömür versin ve sana bağışlasın cnm benim ne anneannem nede babaannem var rahmetli olmuşlar ben daha hiiiç piyasada yokken:D:D

benim icinde rahmetli babaannem bi taneydi ikinci annem gibiydi,nur icinde yatsin mekani cennet olsun ins,anneannemide cok seviyorum ama babaannem benim icin cok öze ve baskaydi bizleri cok severdi bizde onu,

ayyyy inanamıyorum..:huhe::huhe: valla bu herkese göre değşir aslında.. ama ben heralde babaannem ölese daha çok üzülürüm. anneme çok çektirmiş ama benide fazla sevmez erkek torun hayranıdır ama işte .. ona daha yakınım.. yani para isterken çekinmeden şunu ver bu yetmez gibi pazarlıklar ederim ama anennmle öle değil mesafeliyim oda çok iyiy ikisininde ölünce cennet mekanı olsun :huhe: ne ananeyi nede babayı küstürmemek lazım.:D

Ya bence burda yapilan ayrim ya anneyi, yada babayi üzer :)

Ama benim kendi fikrim, ben babaaneme doyamadim :uhu:

7 yil oldu vafat edeli (RABBIM mekanini cennet eylesin, topragini bol, ve hesabini kolay eylesin) ama hala icimde yatar acisi. ben almanyada babaanem ise tr de yasiyordu...

Ztn fazla göremedim, taaki amansiz hastalik onu bizlerden alana kadar :uhu:

Yani Babaanenmin yeri ve acisi bende cok ayri SENI COK SEVIYORUM BABAANECIMMM, NUR ICINDE YAT :uhu:

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun tabikii ananemmm.. O bir melek.. Bunu sadece ben demiyorum onu tanıyan herkes aynıı yorumu yapmakta... Bugüne kadar ananemin hakkında kimseden kötü bir söz duymadım... Onunla hep güzel hatıralarım var.... Yaa çok ösledim ben ananemii...

Ama aksineee babannemi hiç ama hiiç sevemedim.... :( halada sevmmiyorum :( iyi insanlar erken olur derlerde kotulerde cok yaşar misaliii canım ananemm genç yaşta vefaat ettiii ama babannem şuan 97 yaşında ve hala hayattaaa.... Babanemi sevmediğimi herkess bilir... pffff Adını bile anmakk çıldırtıyorr beni....

babannem canımdı o benim.. hala da çok özlüyorum... keşke yaşasaydı dediğim zamanlar çok oldu ...
sen de gider miydin doyasıya öpüp koklayamadığım...
Allah rahmetini eksik etmesin nur içinde yat benim güzel babannem....

annannem yaşıyor çocukluğumdan beri tam olarak sevemedim..

Son düzenleme:
Geri