Anneler burayaaaa:)

Ce: Anneler burayaaaa:)

zeynoşum senin derdin bitmiş şimdide ben derdimi söyliyeyim ben sizden dua istiyorum oğlum askerden geliyor kısmetse 3 günü kaldı dua edinde iyi bir iş bulsun daha şimdiden karakara düşünüyorum iş bulabilcekmi diye ne dersiniz melekler bana dua edermisiniz...
allah kavustursun...ne demek dualarim sizinle..............:melek:

Cevap: Anneler burayaaaa:)

zeynoşum valla yapacağın pek bişey yok bence büyüdükçe düzelir merak etme zaten bebekler her altı ayda bir huyunu değiştiriyorlar ben sana söylim büyüdükçe huylarıda değişiyor kolay gelsin cnm

merhaba melekler benımde iki kızım var bırı 9 aylık büyügu 5 yaşında bızımde uyku problemımız var sadece büyük kızımın bırde yemek ve hirçiniz bılmıyorum napıcam sanırım sonunda ben delırecem:fish:

ALLAH hepimize sabır versin umarım emeklerimiz boşa çıkmazzz herkesee evlatlarıyla mutlu ve sağlıklı bir gelecek diliyorum.benimde bir oğlum var 2 yaşına giricek bu ayın 26 da..benim çocuğum hiperaktif hastalığı var teşhisi konduu.hiç durmuyor yerindee bende çözümü buldum ne kendisine nede eve zarar versin onun ve bizim için en iyisi ilk başta camlara kitit taktırdık bütün odalarım kitli ve anahtarlar kapının üstüne çaktığım çivilerde asılı wc ve banyoda dahil heryer kitli bir çocuk odası birde oturma odası açıkkk oğlum için en iyi bunu yapabilirim kendisine çokk zarar veriyor bizede ama RABBİME bin şükür çok zkei psikologumuz zeka testi yaptı ve çok yüksek çıktı normalde 25-50 arası olması lazım ama oğluşumda 80 çıktı 18 yaşındaki bir gençle beyni aynı kapasitedeymişş maşşşallahı var bebemin...ALLAH herkese sağlıklı başarılı zeki efendii saygılı dürüst cesur iyi bir evlat nasip etsinnnnn....

Benimde üçbuçuk yaşında bir oğluşum var.Allah her kadına annelik duygusunu tattırsın.Dünyanın en güzel ve en özel duygusu.Bende bir anne olarak burda bulunmaktan mutluyum

Bende allaha ne kadar şükretsem azdır 13 yıllık evliyim 4 yaşında kızım var 8 kez tüp bebek yaptırdım artık pes etmiştim en sonuncu tüp bebekte rabbim kızımı verdi bana çok mutluyum ona bişi olcak diye gece uykularım kaçıyo allahım öğlede bir evlat verdiki bana melek gibi hiçbir problemi yok ama benim piskolojim bozuldu sürekli hep ona bişi olursa diye kurup duruyorum allahım kimseyi evlatsız bırakmasın ben 10 yıl çektim nasıl bir duygu olduğunu biliyorum bütün annelere sevgiler..

merhabalar güzel anneler,benimde 16 ve 13 yaşında iki oğlum var.birlikte büyüdük sayılır büyük oğlumu 17 yaşımda kucağıma aldım.bu yaşa gtirdim çok şükür kız çocuklarını bilmem ama erkek çocuklarının ergenlikleri çok zor oluyormuş.tam birinin ergenlikten çıkıyor derken ki çok yoğun bir ergenlik geçirdi tabiri cayizse anamda emdiğim süt burnumdan geldi.neyse o bitti derken küçüğü ergenliğe girdi,valla birinden çok çektiğim için oda öle olacak die hop oturup hop kalkıyom zaten ben neden korktumsa başıma gelmiştir.bide bana dün demez mi ben ergenliğe girdim bana dikkat et:26:kısacası meleklerim bana dua edin çok ihtiyacım var.allah hepinizin yavrularını tüm kötülüklerden korusun.sevgi ile kalın...

Bir annenin kızına doğum günü yazısı
Çok duygulandım özelliklede çalışan annelerin bebeklerinin yanında olmamaları benim gibi ayrı bir üzücü:(

19.04.2007 / Perşembe / 13:31
Aşığım kızım sana
Ve her gün yeniden aşık oluyorum
Bakısındaki o ışık beni hayata daha da çok bağlıyor
Seni seviyorum melek yüzlü kızım
Hayatımıza girdiğin gün anladım ki
Hayatta sahip olunabilecek
En güzel,en değerli şey sensin
Ve sen meleğim; Büyüdün, Kocaman bir kız oldun
25 gün sonra 2 yaşını bitiriyorsun
Nazlı, cilveli, cana yakın, akıllı ve de çok şekersin
Allah’ıma her gün şükrediyorum
Senin gibi bir evlada sahip olduğum için
Seni lütfedip bana verdiği için
Dilerim ki her günün güzel
Mutlu, huzurlu, sağlıklı, başarılı ve bol kazançlı geçsin
'Dilerim ki Allah’ım karşına hayırlı insanları çıkarsın
Dostlarında senin gibi sevecen olsun
Yüzüne gülüp arkandan kuyunu kazmasın
Sıcakkanlı ve iyi insanlar olsun
Dilerim ki meleğim içindeki iyi niyet
Ömrün boyunca rehberin olsun
Seni doğru yerlerde doğru insanlarla karşılaştırsın
Dilerim ki Allah’ım sana da senin gibi evlatlar versin
Bazen kırılıyor olabilirsin, Bazen üzülüyor olabilirsin
Ama emin ol ki her gözyaşının ardından kocaman bir mutluluk tebessümü yerleşir içine
İçinden gözbebeklerine kadar uzanır.
Minik kelebeğim Sen 6 aylıktın anneciğin tekrar çalışmaya başladığında
Şuan 2 yaşındasın
Seni öyle çok özlüyorum ki Tarifi mümkün olamaz
Belki ilerde Büyüyüp aklın her şeye erdiğinde bana kızacaksın
Sana en çok ihtiyacım olduğu yaşlarda
Benim yanımda değildin diyeceksin
Doğru da söyleyeceksin
Ama bil ki tatlım Her şey senin için
Senin rahatın, senin gelişimin için
Senin istediğin her şeyi sana sağlayabilmemiz için
Aklının hiçbir şeyde kalmaması için
Ben de baban da seni çok ama çok seviyoruz
Bizi ayakta tutan, Senin gözlerindeki o muhteşem ışık
O mutluluk, O her şeye sevinen kızımızı çok seviyorum
Senin için her şeye katlanacağımızı
Senin için neleri feda edebileceğimizi
Büyüdüğünde daha da iyi anlayacaksın.
Seni çok seviyorum sultanım ve senin annen olduğum için gurur duyuyorum
Her zaman her koşulda senin yanında olacağıma
Desteğimi ve sevgimi senden esirgemeyeceğime söz veriyorum bebeğim…
Doğum günün kutlu olsun kızım
ANNECİĞİN

Geri