1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Anneler günü yüzük

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Anneler günü için satılan yüzükler olduğunu duydum modellerini tanıtabilirimisiniz??

2. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    49
    Ödül Puanları:
    0
    Anneler günü için özel olarak tasarlanan birbirinden güzel yüzük modellerini sizin için bir araya getirdik...

Anneler günü yüzük konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anneler Günü Mesajları

Anneler Günü Mesajları

ANNELER GÜNÜ DüN SANA KIZDIKLARIMI BUGüN BEN YAPIYORUM ANNE. ÇüNKü ASLINDA SENiN KüÇüK BiR KOPYANIM. UMARIM SENiN KADAR SEVGi DOLU OLURUM.. » MEĞER DiLiMDEKi VE BEYNiMDEKi EN GüZEL KELiME SENiN ADINMIŞ. SANA HER SESLENiŞiMDE YA ACIM DiNiYOR YA DA SEVGiM COŞUYOR. ANNELER GüNüN KUTLU OLSUN. » SEN HAYATIMIN KUTUP YILDIZI OLDUN. NEREYE GiDERSEM GiDEYiM IŞIĞININ ALTINDA SEVGiNLE UYUDUM....
  2. Anneler Günü Pastası

Anneler Günü Pastası

Malzemeler: * 4 yumurta (oda sıcaklığında) * 1 su bardağı şeker * 1 paket vanilya * 1 çay bardağı sıvı yağ * 1,5 su bardağı un * 1 paket kabartma tozu Yapılışı: Yumurta ve şeker iyice çırpılır, içine vanilya ilave edilir. Diğer yandan un, kabartma tozu 2 kez elenip karışıma yavaş yavaş ilave edilir. Katı yağ ile yağlanmış 20 santimlik kek kalıbına dökülür Önceden ısıtılmış 180C’lik...
  3. 2011 Anneler Günü

2011 Anneler Günü

anneler günü,anneler günü ne zaman,2011 anneler günü,sözleri, mesajları, anne,tarihi 2011 Yılının anneler günü tarihini merak edenler ve bilmek isteyenler için paylaşıyorum.Annelerin ne yaparsak yapalım asla hakkı ödenmez Boşuna dememişler "Cennet analarının ayakları altındadır" diye.Şimdiden anneler günü kutlu olsun tüm annelerin ellerinden öperim. 2011 anneler günü 8 Mayıs Pazar...
  4. anneler günü

anneler günü

anneler gününün ne zaman ve niçin kutlanmaya başladı
  5. Anneler günü

Anneler günü

Anneler günü mayısın kaçında?
Etiketler:

Sayfayı Paylaş