Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Anneler günü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Anneler günü mayısın kaçında?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113
    Anneler günü mayısın ilk haftasında diye biliyorum. 13 Mayıs 2012 diye biliyorum ama heralde öyle o zaman mayıs ayının 2. haftası pazar oluyor demek ki :)

Anneler günü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anneler günü msjları

anneler günü msjları

Anneler günün kutlu olsun. Sevgili annem , hangi gün aklımda değilsinki Benim için herşeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine.. Anneler günün kutlu olsun Bulamadım seninki gibi sıcak bir sine,...
  2. Anneler Günü

Anneler Günü

Mayıs ayının ikinci pazar günü Anneler Günü'dür. Anneler Günü evrensel bir gündür. Dünyada milyonlarca ana bugün çocukları tarafından sevgi ve saygı ile anılır. Anneler Günü ülkemizde 1955 yılından bu yana kutlanıyor. Türk Kadınlar Birliği ülkemizde her yıl çocukları için büyük fedakarlığa katlanan annelerden birini yılın annesi seçer. Yılın annesinin kişiliğinde tüm annelere iyi dilekler...
  3. 2011 Anneler Günü

2011 Anneler Günü

anneler günü,anneler günü ne zaman,2011 anneler günü,sözleri, mesajları, anne,tarihi 2011 Yılının anneler günü tarihini merak edenler ve bilmek isteyenler için paylaşıyorum.Annelerin ne yaparsak yapalım asla hakkı ödenmez Boşuna dememişler "Cennet analarının ayakları altındadır" diye.Şimdiden anneler günü kutlu olsun tüm annelerin ellerinden öperim. 2011 anneler günü 8 Mayıs Pazar...
  4. anneler günü

anneler günü

anneler gününün ne zaman ve niçin kutlanmaya başladı
  5. Anneler günü yüzük

Anneler günü yüzük

Anneler günü için satılan yüzükler olduğunu duydum modellerini tanıtabilirimisiniz??

Sayfayı Paylaş