Anneler gününde ne alınır? Anneler günü hediye seçenekleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Anneler gününde ne alınır? Anneler günü hediye seçenekleri
anneme ne alsam, anneler günü ne zaman, anneler günü hediyeleri, anneler gününde hediye olarak ne alınır, anneler günü hediye önerileri ile ilgili bilgiler sizlerle

Paygamber efendimizin (S.A.V) bir hadisinde belirttiği gibi"cennet annelerin ayakları altındadır" buyurmuşlardır. Bu dünya da en çok kimi seviyorsunuz diye sorulsa ilk önce anne, baba kardeş gibi aileden kişiler sayılır. Malum yakın bir zaman da anneler günü kutlanacak. 2018 anneler günü tarihi bu yıl 13 Mayıs tarihine denk geliyor.

Anneler günü kutlama kartları için tıklayınız

Özel günler geldiği zaman herkesi aynı bir telaş ve kararsızlık sarar "acaba ne hediye alsam" diye günler öncesinden düşünmeye başlanır. Aslın da bir kadına alınabilecek hediye seçenekleri oldukça fazladır. Giyimden takı ve aksesuarlara, kozmetikten küçük ev aletlerine kadar çok fazla seçenek vardır.

Anneniz için alacağınız hediyenin maliyeti önemli değildir. Pahalı bir hediye almanız bu annenizi daha çok sevdiğiniz anlamına gelmiyor. Tabi bunun tersi bütçenize göre aldığınız maliyeti düşük bir hediye de annenizi az sevdiğiniz anlamına gelmiyor...

Ben de bir anneyim.. Böylesi bir gün de öncelikle çocuklarımın hayırlı bir evlat olmalarını hediyeden daha çok ister ve arzularım. Onların içtenlikle bana sarılıp öpmeleri bile benim için çok büyük bir servet sahibi olduğumu gösteriyor.

Bu yüzden annenine hediye almanız için gereken maddi durumunuz olmayabilir bunun yerine ona onu ne kadar sevdiğinizi ve değer verdiğinizi anlatan ve ifade eden bir sarılış, bir öpüş, belki bir buket çiçek, yada o uyanmadan ona hazırladığınız süpriz bir kahvaltı gibi detaylar inanın bana onu çok mutlu edecektir.

anneler günü hediyeleri.JPG


Anneler günü alınabilecek hediye seçenekleri

Küçük ev aletleri

anneler gününde ne alınır.JPG


Takı ve aksesuarlar

Giyim ve ayakkabı

anneler günü hediye seçenekleri.JPG


Süs eşyaları ve dekoratif objeler

Kişiye özel tasarım ürünler

anneler günü.JPG


Anneler gününe özel çikolatalar, pasta ve kek sepetleri

anneler günü pastası.JPG


Buket çiçek

Tabi bunun yanın da daha birçok hediye seçenekleri de olabilir. Sizlere fikir olması açısından bazı hediye seçeneklerinden örnekler vermek istedim

Anneler günü şiirleri için tıklayınız
 

liya

Üye
Üye
benim kendi anneme ne alsam sevinir sesini çıkarmaz niye bunu aldın başka birşey alsaydın gibisinden ama bu konuda kayınvalidem zor insan diyebilirim geçen anneler gününde kullandığı dikey süpürge problemli diye arzumun en yeni model dikey süpürgesini aldım ama emindim yine birşey söylemesinden ki yanılmadım :) önce sevindi bişey demedi eşimle gösterdik işte nasıl takılıyor sökülüyor falan neyse teşekkür etti o ana kadar herşey normaldi taki biz kapıdan çıkarken bombayı patlattı hahaha dedi ki" ben bunu alacağınızı bilsem size derdim di bana çanta alın" ki gerçektende süpürgeye ihtiyacı vardı yani ben biliyorum valla dedim ki bende anne son dakka golü attın yine hahaha dedim bir sürü çocuğun var daha bişey almayanlarda var söyle onlardan biri alsın çantayı da hahaha oda doğru söylüyorsun öyle yapım dedi:)))
 
Üst