Anneler gününde ne alınır?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Anneler gününde ne alınır?
anneler gününe ne alınır anneler gününde ne alınır gününde neler alinir gununde
Anneler günü geldi çattı.Ve şimdiden hepimiz annelerimize ne hediye alsak acaba diye düşünmeye başladık bile.Sizlere Anneler gününde hediye önerileri hakkında işinize yarayacağını umduğum bazı önerilerde bulunmak istiyorum.
Öncelikle sizler annenizi çok daha iyi tanıyorsunuz onun nelerden hoşlandığını yada hangi ihtiyaçları olduğunu daha iyi bilirsiniz .Örneğin ona güzel bir yatak örtüsü yada nevresim takımı alabilirsiniz
nevresim-takimlari1-2585.jpg

Yada şık bir kahvaltı takımı ihtiyacına göre yemek takımı düşünebilir mutfaktaki ihtiyacını karşılamış olursunuz en güzel ikramlarını sizlerin aldığı bu hediye seçenekleriyle birlikte sunmak ona büyük keyif verecektir:)Bunun yanında güzel bir resim çerçeveside alternatif bir hediye seçimi olabilir
hediyelik-esya1-7584.jpg

Bana göre anneler gününde en rağbet gören hediye seçenekleri küçük ev aletleridir piyasada birçok markanın uygun fiyatlarla sunmuş olduğu bu hediye seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.İhtiyacına göre en fazla işine yarayacağını düşündüğünüz küçük ev aletlerinden seçimi yapma size kalmış bir olay...
kucuk-ev-aletleri1-3945.jpg

Malum artık kışlık ayakkabılar yavaştan artık kalkmaya ve yazlıklar çıkmaya başladı ona güzel ve zevkine rahat edeceğine inandığınız terlik alabilirsiniz
terlik1-1028.jpg

Yada terlik seçiminizi ayakkabı ihtiyacı varsa o şekilde değerlendirip annenize şık bir ayakkabı alabilirsiniz
pijama-gecelik5-3372.jpg

Annenizin en rahat şekilde uyumasını istiyorsanız ona güzel ve şık bunun yanında bir o kadar rahat pijama yada gecelik modellerinden alabilirsiniz
pijama-gecelik1-9891.jpg

pijama-gecelik3-1783.jpg

pijama-gecelik2-3375.jpg

Eğer anneniz takılardan hoşlanıyorsa ki her kadın bana göre mutlaka kıyafetleriyle birlikte takı kullanır sizin bütçenize ve onun de zevkine göre beğeneceğini umduğunuz takı yada takı setleri alabilir onun gönlünü hoş edebilirsiniz
pijama-gecelik4-2970.jpg

Kahve günlerinde misafirlerine çok şık bir gümüş tepside kahveleri ikram etmeyi her kadın ister işte anneniz için şık bir gümüş tepsi örneği
tepsi1-1849.jpg

Her kadının mutlaka çanta kullanır vazgeçilmez bayan aksesuarlarından biriside şüphesiz bayan çantalarıdır Eğer çantasını yenilenmesinin geldiğini yada yeni bir çantayla sevineceğini düşünüyorsanız ona gayet şık ve güzel bir bayan çantası alabilirsiniz=)
canta1-4399.jpg

Giyim konusunda tercih kullanacaksanız ona şık bir bluz yada elbise gibi giyim modellerinden seçebilirsiniz
elbise1-4687.jpg

Anneniz ister kapalı ister açık olsun şık ve kaliteli bir eşarp seçeneğini kullanıp onu mutlu edebilirsiniz

esarp-modeli1-6416.jpg

Bayan saatlerinide unutmak istemiyor anneler gününde tercih olarak saat modellerinden birinide tercih edebilirsiniz
bayan-saat1-9444.jpg

Hediye seçeneklerinin vazgeçilmezi parfümleri unutmayalım.Bu gibi özel günlerde en fazla rağbet gören parfümlerden anneniz için onun kullandığı yada sevdiği bir kokuyu alabilirsiniz
parfum1-3169.jpg

Bu kadar hediye seçeneklerinin yanında elbetteki çiçeksiz olmaz diyerek ister sadece bir çiçek buketi ister aldığınız hediyenin yanında çiçekte vermek istiyorsanız güzel bir çiçek buketi gayet şık duracaktır
cicek-buketi1-9513.jpg

Aslında uzun lafın kısası arkadaşlar ne yaparsak yapalım ne alırsak alalım annnelerimizin hakkını hiçbir şekilde ödeyemeyiz bu bir gerçek..Annelerimize alacağımız hediyerin miktarı aslında hiç önemli değil ona sıcacık içten bir gülümsemeyle birlikte içten bir sarılmanız bile onun için aslında yeterli olacaktır Anne sevgi karşılıksız katıksız bir sevgidir Cennet anaların ayakları altındadır.Onları bir günde değil her zaman hatırlamalı ve onların ne kadar değerli olduklarını hissettirmeliyiz.
.
anneler-gunu1-5897.jpg

Başta kendi annemin ve tüm annelerin anneler gününü kutluyorum.Ve tüm koruyucu meleklerin ellerinden öpüyorum.

ben body alacam sizce uygun mu

Geri