Etiketler:
 1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Anneler Gününde Ne Yapılır

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Anneler Gününde Ne Yapılır arkadaşlar siz ne yapıyorsunuz bana da akıl verin yaa
   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Anneler Gününde Ne Yapabiliriz
  Anneler gününde annemizi ziyaret edebiliriz, uzakta ise onları telefonla arayabiliriz onun için gönlümüzden geçen bir hediye ile onu mutlu edebiliriz.

  Annelerimizi sadece anneler gününde değil her zaman hatırlamalı ve onların duasını almalıyız. Anne hakkı çoktur asla ödenmez. Ancak annelerimize her zaman saygı gösterip onları severek onların gönüllerini hoş tutmalıyız.

  Anneler için düzenlenmiş olan bu günde de onları özel hissettirip güzel hediyelerle memnun edebiliriz.
   
Anneler Gününde Ne Yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Anneler gününde ne alınır?

  Anneler gününde ne alınır?

  anneler gününe ne alınır anneler gününde ne alınır gününde neler alinir gununde Anneler günü geldi çattı.Ve şimdiden hepimiz annelerimize ne hediye alsak acaba diye düşünmeye başladık bile.Sizlere Anneler gününde hediye önerileri hakkında işinize yarayacağını umduğum bazı önerilerde bulunmak istiyorum. Öncelikle sizler annenizi çok daha iyi tanıyorsunuz onun nelerden hoşlandığını yada hangi...
 2. Anneme Anneler Gününde Ne Hediye Alabilirim ?

  Anneme Anneler Gününde Ne Hediye Alabilirim ?

  anneme ne hediye alabilirim anneme ne hediye alsam Belki klasikleişmiş bir laf ama, insan anne olunca daha iyi anlıyor melekler :) Annenize hiçbirşey almanıza gerek yok, çünkü beklemiyorlar. :) Onları siyaret etmeniz, söyleyeceğiniz birkaç çift tatlı söz, sıkı bir kucaklama onlar için en değerli hediyeden bile daha kıymetli. :) Ama siz yine de ufak tefek birşeyler da almak istiyorsanız,...
 3. Anneler Gününde Anneye Ne Alınır

  Anneler Gününde Anneye Ne Alınır

  Anneler Gününde Anneye Ne Alınır bu konuda yardıma ihtiyacım var kayınvalideme hediye almam lazım.
 4. Anneler gününü neden kutluyoruz?

  Anneler gününü neden kutluyoruz?

  Anlam veremiyorum böyle abudik gubudik günlere yanlış anlamayın sadece anneler günü değil sonradan türetme her saçmalığı dahil ediyorum yoksa hergün anneler günü? merak ediyorum neymiş nedeni niye mayıs niye anneler günü?
 5. kısaca anneler gününün tarihçesi nedir ?

  kısaca anneler gününün tarihçesi nedir ?

  Anneler gününü araştırmam için öğretmen ödev verdi. Acaba anneler günü ne zaman nasıl ortaya çıkmış, tarihçesi nedir ? Kısaca yazabilirmisiniz acaba ?

Sayfayı Paylaş