anneler yetişinnnn!!

idilll

Yeni Üye
Üye
anneler yetişinnnn!!
Merhaba anneler..bana yardım edin lütfen.çocuğum hiçbir şey yemiyor içmiyor..resmen aç yaşıyor..oldukçada güçsüz bir bünyesi var ve zayıf. ne yapabilirim lütfen yol gösterin..

Çoçuğun kaç yaşında keşke onuda belirtseydin.. Çocuklar özellikle diş çıkartma dönemlerinde ve boğaz enfeksiyonların da iştahları gidiyor canım merak etme ve zorlama çünkü zorlayarak yedirdiğin şeyden hayır gelmez dikkatini sevdiği birşeylere yönelt mesela biz pepe izlerken iyi yemek yiyoruz bebişlerimle:D:D Uzman tavsiyesi ile bağışıklık sistemi güçlendirici ve iştah açıcı bir takviye de isteyebilirsin zaten doktor kilo ve boyuna bakarak sağlıklı gelişip gelişmediği konusunda sana ayrıntılı bir bilgi verecektir.

merhaba canım..çocuğun kaç yaşında bunu belit bize lütfen..üzülme ama düzelir..vitamin şuruplarından deneyebilirsin bir süre..benim kızımda işe yaramıştı..

hepinize merhaba. Hiç üzülme hallolur zaman içinde ancak hiçbir şey yemiyorsa bir şekilde alamadığı besin değerlerini vitaminleri ona vermen gerekiyor.şurup ya da damla ile takviye yap bence

ben multimini şuruplarından al derim çünkü paraben yok içinde ve meyve aromalı.çocuk tiksinmeden içer.doktorumuzun önerdiği bir ürün bu bende sana önerebilirim.Allah şifa versin..

çocuk kanallarında reklamı olan üründen bahsediyorsun sanırım.gördüm reklamını ama denemedim henüz araştırmak lazım diye düşünüyorum.

sen dedikten sonra ürünü biraz araştırdım guldenzeynep.hem doktora hem de eczacıya sordum ve ikiside önerdi.bir süre deneyeceğim.umarım iyi gelir.dua edin benim için çocuğum iyileşsin :(

Geri