Annem....

gamselim rabbim anneni başından eksik etmesin...onu size hep bağışlasın rabbim..anneler gerçekten bitaneee valaa..onlar herşeyimiz...

Ahh ablacım ya :(
çok kötü durumdasın . Babanla hiç konuşmaya çalıştınız mı peki?
Ama sakın kendini sıkma üzülme sen üzüldükçe sni çok sven bu şeylerden dolayı dha çok üzülücektir .
O babanda afedersn abla ama baba oluck kadar yürek yok onda!

merhaba kızlar bugün size bu dünyadaki en iyi meleği anlatcam....şuan o kadar doluyum ki biri sertce gamze dese saatlerce aglayabilirim....
dün gece kafama birşeyler taktım ve sizlerle dertleşmek istiyorum biraz rahatlamak için.....
herkezin annesi farklıdır yaa benim anam bambaşkadır....annnem bana kardeşime allahım dan gönderilen bir armagan bir şans....
annem farklıdır benim kızlar o bütün bir eve bakabilecek kadar güçlüü yoruldum diyip bir kenara oturamayacak kadar kendini düşünen bencillerden değildir....o çoçukları olmadan bogazından birşey gecirmez....iş yerinde diyelim tavuk cıktı yemekte benim annem onu yiyemez sarıp bize getirir:cry: benim anam .....kokusunu her içime çektiğim de allaha şükürler ettiğim fedakar kendini düşünmeyen önce cocuklarım diyen bir melek ...:cry:

benim anam hep aglar:cry: kardeşime üzülürür babam kırar aglar ....ona kurban olayımm ben ya....
bunları neden mi anlatıyorum çünkü dün gece bunları düşündüm ....
dün gece benim meleğim birtanem annem cok hastalandı ateşİ cıktıı cok korktum cok....
saat 2 de aldım anamı cıktık sokaga hastaneye gitmek için taksi bulamadık anamla başladık yürümeye .... ben kendimi bildim bileli annemle hep ben vardım ....babam o hiçç olmadı bu hayatta bizle ailesiyle cocuklarıyla o annem gibi değil...o bencildir bir yükü bile taşımaz omuzlarında....
dün gece de öyle olduuu sokakta gecenin bir yarısı annem titrerken babamı düşündüm oysa o evde bir tarafını dönmüş yatıyordu yatakta anneme bana birşey olmuş olmamış kimin umrunda....
dün gece birden sokak lambaları söndü ama korkmadım annemin kızıyım ben annemle gittik hastaneye annem bir saat hastanede kaldı eve gelirken bir ayyaş cıktı yolumuza o an annem öle sıkı tuttu ki elimii hiç korkmadım...
eve geldik babam hala yatıyorduu.... hayatımın her köşesi böyle babam yok herşeyi annem ve ben yaparız .... o ann öle bir agladım:cry: ki yatakta baba demeye utandım.... :cry: şimdi ise tek hissettiğim koca bir boşluk baba bunu demek istemiyorum artık....

ASLINDA İÇİM DE COK ŞEY VAR AMA DİYECEK BUNLARI YAZACAK GÜCÜM YOK....
gammzemmmm canımmm bacımm :18: yandı içimmmm :18: kıyamam ben sana ne kadar zorr Allahım ya anneler hep öyle bacım benim annemde öyle anneme kurban olayım ben Allah onları başımızdan eksik etmesinn üzüllme ne olurr bacımmm :18: seni çook seviyorum ben

Ahh ablacım ya :(
çok kötü durumdasın . Babanla hiç konuşmaya çalıştınız mı peki?
Ama sakın kendini sıkma üzülme sen üzüldükçe sni çok sven bu şeylerden dolayı dha çok üzülücektir .
O babanda afedersn abla ama baba oluck kadar yürek yok onda!

konuşulmaz onla kardeşim....ne desen haklısın kardeşim benim sagol....

Geri