annemi özledimm....:(:(:(

canımm allah rahmet eylesinn Çook üzüldümm çok zor ama üzülmemeye çalış allah sabır versin

canımm beniim yaaa :((rabbim annenin mekanını cennetlik etsin..annen için bol bol dua et tatlım...rabbim sabır versin..

çok tşk ederim saolun dua ediyorum zaten annem için sık sık. Allaha yalvarıyorum bi defa olsun rüyama girsin die girsin ki rüyada bile olsa bi defa sarılıp kokusunu doya doya içime çekebiliyim die bi kez olsun öpebiliyim die....:(:(

canm benim Allah sabır versin sana gerçekten zor durum ağlayarak kendini rahat hissedeceksen ağla kendini sıkma konuşraka rahatlıyacaksan bizler burdayız seni herzaman dinleriz kendini nasıl rahat hissediyorsan öyle davran Allah sabır versin sana :(

Tatlım Allah sabır versin inşallahh unutma tabiki ama üzme kendinide böyle olur mu annen senin üzülmesini istemezdi bunu düşün

caım Allah sabır versin,böyle dısardan konusmak yasamadan konusmak kolay belki,ama benim de erkek arkadasım lisedeyken 15,16 yaslarında kaybetti annesini.o zaman beraber değildik biz ama hayata küsmüş o dönemde,okulu bırakmıs,üstelik babası 1 yıl bile gecmeden davullu zurnalı baskasıyla evlenmiş.o da evi terk etmiş.bunları anlatmamım nedeni,allah herkesi farklı farklı sınıyo.şimdi öleli 10 yıl olcak ortalama,tabi ki boslugu dolmaz.ama hayata tutunacak baska seyler buldu kendine.sen de sakın hayattan vazgeçme canım.unutma Allah sevdiği kulunu denemek için ona bi musibet yollar,ama niye ben diye de isyan etme sakın.ben inanıorum hayat sana yasayacagın cok güzel mutlu günler cıkaracak.mekanı cennet olsun inş

başınsagolsun canım benim..çok zor bi durum ama kabullenmek zorundayız tatlım hayat devam ediyor.çok gençsin.hayatını güzel yaşa emi,nim annen sen mutlu olursan oralarda biyerlerde seni görüp sevinicektir.........onu üzme sen üzülünce oda üzülür emin ol...

Geri