1. juju

  juju Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  30 Nisan 2009
  Mesajlar:
  4.692
  Beğenilen Mesajlar:
  213
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul

  annenize nasıl teşekkür ettiniz......

  Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında juju tarafından paylaşıldı.

  annenize nasıl teşekkür ettiniz 1 yaşınızdayken sizi elleriyle besledi 1 yaşınızdayken sizi elleriyle besledi ve yıkadı; Bütün gece ağlayıp onu uyutmayarak teşekkür ettiniz.
  2 yaşınızdayken size yürümeyi öğretti; Size seslendiğinde odadan kaçarak teşekkür ettiniz.
  3 yaşınızdayken size özenle yemekler hazırladı; Tabağınızı masanın altına dökerek teşekkür ettiniz.
  4 yaşınızdayken elinize rengâ...renk kalemler tutuşturdu; Evin bütün duvarlarına resim yaparak teşekkür ettiniz.
  5 yaşınızdayken sizi cici kıyafetlerle süsledi; Gördüğünüz ilk çamur birikintisine atlayarak teşekkür ettiniz.
  6 yaşınızdayken okula kadar sizinle yürüdü; Sokaklarda "gitmiycem" diye ağlayarak teşekkür ettiniz.
  7 yaşınızdayken size bir top hediye etti; Komşunun camını kırarak teşekkür ettiniz. 9 yaşınızdayken size piyano öğretmeni buldu; Notaları bir gün bile çalışmayarak teşekkür ettiniz.
  10 yaşınızdayken doğum günü partilerinden, dans derslerine kadar her yere sizi arabayla götürdü; Arabadan fırlayıp giderken arkanıza bile bakmayarak teşekkür ettiniz.
  11 yaşınızdayken sizi arkadaşınızla sinemaya götürdü; "Sen bizimle oturma" diyerek teşekkür ettiniz.
  12 yaşınızdayken zararlı TV programlarını seyretmenizi istemedi; O evde değilken hepsini izleyerek teşekkür ettiniz.
  15 yaşınızdayken sizi yurtdışında yaz kampına gönderdi; Tek satır mektup yazmayarak teşekkür ettiniz.
  17 yaşınızdayken erkek arkadaşınızla partiye gitmenize izin verdi; Bir telefon bile etmeden sabaha karşı eve dönerek teşekkür ettiniz.
  19 yaşınızdayken okul masraflarınızı karşıladı, sizi arabayla kampüse götürdü ve eşyalarınızı taşıdı; Arkadaşlarınız alay etmesin diye kampüs kapısında vedalaşarak teşekkür ettiniz.
  21 yaşınızdayken iş hayatı ve kariyerinizle ilgili size fikir vermek istedi; "Ben senin gibi olmayacağım" diyerek teşekkür ettiniz.
  22 yaşınızdayken kep giyme töreninizde size gururla sarıldı; Avrupa seyahati için para isteyerek teşekkür ettiniz.
  24 yaşınızdayken uzun süredir çıktığınız çocukla tanışmak istedi; "Zamanını ben bilirim" diye tersleyerek teşekkür ettiniz.
  25 yaşınızdayken düğün masraflarınızı karşıladı, sizin için hem mutlu oldu hem çok duygulandı; Siz dünyanın bir ucuna taşınarak teşekkür ettiniz.
  30 yaşınızdayken bebek bakımı hakkında size akıl vermek istedi; "Artık bu ilkel yöntemleri bırak" diyerek teşekkür ettiniz.
  40 yaşınızdayken sizi arayıp bir akrabanızın doğum gününü hatırlattı; "Anne işim başımdan aşkın" diyerek teşekkür ettiniz.
  50 yaşınızdayken o, çok hastalandı, hafta sonunda onu görmeye gittiğinizde mutlu oldu; Ona yaşlıların çocuk gibi nazlı olduğunu söyleyerek teşekkür ettiniz Derken bir gün... O, öldü... O güne kadar onun için yapmadığınız ne varsa, o anda kalbinize bir yıldırım gibi düştü...
  EĞER HÂLÂ SİZİNLEYSE, ŞİMDİ ONU HER ZAMANKİNDEN DAHA ÇOK SEVİN...

   
annenize nasıl teşekkür ettiniz...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Annenize Böyle Teşekkür Ettiniz

  Annenize Böyle Teşekkür Ettiniz

  Sevmek DeĞer Vermesİnİ Bİlmektİr 1 Yaşındayken sizi elleriyle giydirdi yıkadı Bütün gece ağlayıp onu uyutmayarak teşekkür ettiniz 2 Yaşıdayken size yürütmeyi öğretti Size seslendiğinde odadan kaçarak teşekkür ettiniz 3 Yaşınızdayken size özenle yemek hazırladı Yemeği masanın altına dökerek teşekkür ettiniz 4 Yaşındayken size rengarenk kalemler aldı Evin duvarlarını boyayarak teşekkür...
 2. Obama Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e teşekkür telefonu etti

  Obama Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e teşekkür telefonu etti

  ABD Başkanı seçilen Obama, Ankara ile ilk teması Cumhurbaşkanı Gül nezdinde kurdu. Seçildikten tam 12 gün sonra Gül’ü arayan Obama, tebrik mesajı için teşekkür etti. ABD’deki bir kaynak "İlk tebrik Gül’den geldiği için ilk onu aradı, Erdoğan’ı aramasını beklememek gerekir" dedi. ABD’nin 44. Başkanı seçilen Barack Obama, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ü telefonla ve tebrik mesajı için...
 3. Meleklerim canlarım, Annenize Böyle Teşekkür Ettiniz

  Meleklerim canlarım, Annenize Böyle Teşekkür Ettiniz

  annenize böyle teşekkür ettiniz annenize böyle teşekkür ettiniz video izle 1 yaşınızdayken sizi elleriyle besledi ve yıkadı Bütün gece ağlayıp onu uyutmayarak teşekkür etiniz 2 yaşınızdayken size yürümeyi öğretti Size seslendiğinde odadan kaçarak teşekkür ettiniz 3 yaşınızdayken size özenle yemekler hazırladı Tabağınızı masanın altına dökerek teşekkür ettiniz 4 yaşınızdayken elinize...
 4. Mustafa Sandal'dan Teşekkürler Anne Şarkısının Sözleri

  Mustafa Sandal'dan Teşekkürler Anne Şarkısının Sözleri

  Mustafa Sandal Teşekkürler Anne Şarkısı Mustafa Sandal Teşekkürler Anne Şarkı Sözleri Son günlerde rol aldıkları reklam filmiyle evlerimize konuk olan Mustafa Sandal Emina Sandal çifti bildiğiniz gibi evliler ve iki de oğulları bulunuyor. Bu sayfamızda Mustafa Sandal Teşekkürler Anne Şarkısı ile sizlerleyiz.. Sakın unuttum sanma sen bi tanesin Dile getirmedim ancak dünya bilsin...

Sayfayı Paylaş