Annesi ölenler için şiir sözler şarkılar özlem yazıları

Annemmmm... Senin yokluğundan bu yana tam 4 yıl geçti. Dün tam 4 yıl oldu :( Kimine göre günler su gibi geçip gidiyo sanki o gün dün gibi ama gel bi de bana sor onu.... Sanki 4 yıl değil 4 koca asır geçti...

Sensizim... Güneşim yok benim. O güneş 4 yıl önce battı bi daha doğmadı :S Sabah olmadı :(

Keşke gitmeseydin be annem. Yanımda olsaydınn... Tek destekçim sen olsaydın. Bu koca evde tek arkadaşım tek dostum...

Yalnızım annem sensiz çok yalnızım...

anneni allah rahmet eylesin cnm mekanı cennet olsun iinşallah, okudum çok üzüldüm gerçekten acını taa içimde hissettim neolur üzülme hayatta dimdik durmaya çalış annen için.

Cennetin ayaklarının altında olduğu Annelerimiz.. Sizleri çok ama çok çok çok seviyoruz. İyiki varsınız... Annelerini ebedi dünyalarına uğurlayan meleklerim. Unutmayın ki bir gün onlarla gene karşılaşacaksınız. İman bunu gerektiriyor. Ölüm yok oluş değildir. Beden elbiselerini bırakarak gidiyorlar Berzah Alemine. Kavuşacağız İnşAllah.

Cennetin ayaklarının altında olduğu Annelerimiz.. Sizleri çok ama çok çok çok seviyoruz. İyiki varsınız... Annelerini ebedi dünyalarına uğurlayan meleklerim. Unutmayın ki bir gün onlarla gene karşılaşacaksınız. İman bunu gerektiriyor. Ölüm yok oluş değildir. Beden elbiselerini bırakarak gidiyorlar Berzah Alemine. Kavuşacağız İnşAllah.
Merhaba. Konunun sahibi benim uzun zaman oldu az önce aklıma geldi burası. Açıp uzun uzun inceledim konularımı, yorumlarımı. Ne yalan soylıyım baya özlemişim burayı Şifremi hatırlamadığım için tekrar üye oldum.

Ayrıca mesajınız içinde çok teşekkür ederim sağolun mutlu oldum

Tekrar hoş geldin hayatım. Bir şekilde zaman akıp geçiyor. Geride bazen güzel şeyler bıraktığımız gibi kötü şeyler de bırakıyoruz. Rabbim sonlarımızı hayr etsin. Bir gün sevdiklerimizle kavuşacağımız o güne, ulaştırsın bizleri inşallah ne diyelim.

Geri