1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

annneme ve babama pasta

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

babama ve anneme bir pasta yapmak istiyorum ama seçemiyorum bunun haricinde biz babbannnem lerde yemek yediğimizden bizim dolapta bişey yok sadece puding çerez falan abur cubur bunlar var. anneme ve babama nasıl bir pasta yapabilirim?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

annneme ve babama pasta konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Babalar Ve Kızları

Babalar Ve Kızları

Babalar Ve Kızları 0 yaşında Baba : Ne kadar da güzel. Şimdi bu küçük şey benim kızım mı?Gözleri de bana ne kadar çok benziyor. Kızı : Bu gözlerini benden hiç ayırmayan adam babam olsa gerek. 5 yaşında Baba : Prensesim benim, güzel kızım. Söyle bakalım baban sana ne alsın? Kızı : En çok babamı seviyorum. Babam, niye annemle uyuyor? Hep benimle uyusun, başkasını sevmesin. 10...
  2. Babalarimiz ve sözleri

Babalarimiz ve sözleri

kimden izin aldın? *bu evde yaşadığın sürece benim kurallarıma uymak zorundasın *ne parası? git çalış eşşek kadar adam oldun ben mi bakıcam sana? *ben senin ya$indayken .... ile ba$layan 3546 cümle *-bu saatler evde ailecek olabildiğimiz saatler, arkadaşlarınıza söyleyin bu saatlerde telefon etmesinler *ben bütün gün sizin için çalışıp yoruluyorum, akşam ölmüş bi halde eve...
  3. Babalar ve Kızları...

Babalar ve Kızları...

0 yaşında Baba : Ne kadar da güzel. Şimdi bu küçücük şey benim kızım mı? Gözleri de bana ne kadar çok benziyor. Kızı : Bu gözlerini benden hiç ayırmayan adam babam olsa gerek. 5 yaşında Baba : Prensesim benim, güzel kızım. Söyle bakalım baban sana ne alsın? Kızı : En çok babamı seviyorum. Babam, niye annemle uyuyor? Hep benimle uyusun, başkasını sevmesin. 10 yaşında Baba :...
  4. Babam,Eşim,Sadmin ve Tüm babalar...

Babam,Eşim,Sadmin ve Tüm babalar...

Tüm babaların babalar günü kutlu olsun.Allah kimseyi babasız bırakmasın.... Sevgili eşime... Babama... Tüm babalara..... Hayal'den sevgilerle...
  5. Babalarımız ve Burçları

Babalarımız ve Burçları

Bir insanın burcuna göre babalık özelliklerinin belirlendiğini biliyor muydunuz meleklerim.Bilmiyorsanız bakalım,eşiniz nasıl babaymış ve hatta babanız... Babanız Koç Burcu ise; Yeni başlangıçlarınızda destekleyicidir. Size cesaret aşılar. Gereksiz işlerle zaman kaybetmenizi istemez. İyi düşün iyi şeyler olsun diyerek sizi motive eder. Herhangi bir eylemde başarısız olduğunuzda tekrar...

Sayfayı Paylaş