1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Antalyaya Yakın Şehirler

  Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Antalyaya Yakın İller antalyaya yakın iller hangileridir

  Merhaba Melek'ler, bu sayfamızda misafirimizin sorusu üzerine Antalya'ya yakın şehirler hakkında bilgiler hazırladık. Şayet sizde bu konu hakkında merak sardıysanız, buyrun merakınız giderilsin Melek'lerim. :)

  [​IMG]


  Antalyaya Yakın İller

  Antalya'nın kuzeyinde Burdur ve Isparta,batısında Muğla ve Denizli,doğusunda Mersin ili bulunmaktadır.

  Antalya Türkiyenin en önemli turizm merkezlerinden biridir.
   
Antalyaya Yakın Şehirler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Antalya Şehir Tanıtımı

  Antalya Şehir Tanıtımı

  alanya kemer arası kaç km antalya demre arası kaç km antalya side side Yüzölçümü: 20.815 km²Nüfus: 1.132.211 (1990)Antalya sahip olduğu arkeolojik ve doğal güzellikler sayesinde "Türk Rivierası" adını almıştır. Deniz, güneş, tarih ve doğanın sihirli bir uyum içinde bütünleştiği Antalya, Akdeniz'in en güzel ve temiz kıyılarına sahiptir. 630 km. uzunluğundaki Antalya kıyıları...
 2. Bugün yaĞmur yağdı bu şehire

  Bugün yaĞmur yağdı bu şehire

  Bugün Yağmur Yağdı Şehre.. Bana bir kez olsun söylemedin beni sevdiğini... En huzurlu sarılışlarda, en duygulu bakışlar da bile... Düşünmek akıl işiydi sevmek benim işim... Sen akıllıydın, ben sevgili... Bugün yağmur yağdı şehre... Uzun bekleyişlerin sessiz sonu gibi... Bekledim uzun bir yazı, ne kadar çabuk geçti değil mi, upuzun, kocaman bir yaz...Sonbahar sendin benim için ve...
 3. Antalyaya Yakın İller

  Antalyaya Yakın İller

  Selam kızlar Antalyaya Yakın İller hangileri acaba
 4. Amasya Yakın şehirler

  Amasya Yakın şehirler

  Amasyaya komşu İller Amasya Yakın şehirler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Amasya ilinie yakın olan yani Amasya şehrinin çevresinde ki iller hakkında bilgileri paylaşıma sunuyoruz. Amasyaya yakın komşu illeri ve uzaklıkları Çorum’a 92 km, Samsun’a 131 km, Tokat’a 114 km, Yozgat’a ise 196 km dir.
 5. Boluya Yakın şehirler

  Boluya Yakın şehirler

  Boluya Yakın şehirler Boluya yakın olan iller Bolu'ya hangi şehirler yakın, Bolu'nun komşu illeri hangileridir diyen tüm Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, bu sayfamızda Bolu'ya yakın illeri ve haritasını paylaşıyoruz Melek'lerim :) Boluya Yakın İller Boluya Yakın olan İller şunlardır: Zonguldak,Karabük,Ankara,Çankırı,Eskişehir,Bilecik , Düzce,Sakarya ve Kocaelidir.

Sayfayı Paylaş