Antibiyotik adet geciktirirmi

fadik03

Yeni Üye
Üye
Antibiyotik adet geciktirirmi
Merhabalar 20gun once idrar yolu enfeksiyonu icin antibiyotik kullandim adetim suan 2gun gecti sadece belirti olarak gogus agrim var kasik agri vs yok geri cekilmeyle korunuyoruz antibiyotikdenmi yoksa hamileliktenmi bilemedim test ne zaman yapabilirim tesekkurler

Merhabalar 20gun once idrar yolu enfeksiyonu icin antibiyotik kullandim adetim suan 2gun gecti sadece belirti olarak gogus agrim var kasik agri vs yok geri cekilmeyle korunuyoruz antibiyotikdenmi yoksa hamileliktenmi bilemedim test ne zaman yapabilirim tesekkurler

Merhaba, bazı antibiyotikler adet gecikmesi yapıyor.+ Geri çekme yöntemide uygun bir doğum kontrolü değildir gebe kalma olasılığı vardır. Bir kaç gün içinde adetiniz gerçeklemez ise gebelik testi yapın..

Merhaba ben de idrar yolu enfiyaksonu vardir ve doktora gittim antibiyotik verdi kullandim ve adet gunumde 10 gun gecti hamileik testi yapmadim esimde varikosel oldugu icin hep negatif cikiyor aceba antibiyotik mi gecikme yapmis olabilir yoksa test yapayim mi

Her türlü ilaç kullanımı adete etki edebilir. Tedbiren biraz bekleyin bir kaç gün sonra test yapın eğer adet olmazsanız. Ama antibiyotikler hatta bazı durumlarda ağrı kesiciler bile adeti bitirir, keser, ya da geç olmasına neden olur.

Selamlar adeti bu tür ilaçların kullanımı geciktirir siz baya fazla kullanmışsınız adet gecikmeniz bundan oluyor yakın zamanda adet olursunuz.

Geri