Antibiyotik kullandım adetim gecikti Acaba hamilemiyim

• Konbuyu başlatan Nazlı1501
  • Başlangıç tarihi
N

Nazlı1501

Forum Okuru
Antibiyotik kullandım adetim gecikti Acaba hamilemiyim
Arkadaslar benm esim askerlik yapiyo en son 08.12.2018de iliski yaşadık ve 2hafta once idrar yolu enfeksiyonu hastalgndan dolayi antibiyotik kullandm 1hafta once antibiyotk kullanimini biraktm 2gun once adet olmam gerekiyordu yanliz adetim gecikdi migde bulantm bask donmem kalp atislarmda hizlilik halsizlik ve yorgunluk var acaba hamilemiym gidip test alip yapmalimiym sizce

Merhabalar, yüksek ihtimal ile hamile değilsiniz. Antibiyotik kullanımı adetinizin normal akış süresini değiştirir. Tedbiren bir test yapın ama göreceksiniz ki hamile değilsiniz. sevgiler.

Arkadaslar benm esim askerlik yapiyo en son 08.12.2018de iliski yaşadık ve 2hafta once idrar yolu enfeksiyonu hastalgndan dolayi antibiyotik kullandm 1hafta once antibiyotk kullanimini biraktm 2gun once adet olmam gerekiyordu yanliz adetim gecikdi migde bulantm bask donmem kalp atislarmda hizlilik halsizlik ve yorgunluk var acaba hamilemiym gidip test alip yapmalimiym sizce

Bazı antibiyotik türleri adet gecikmesine neden olabiliyor ancak gebede olabilirsiniz. Gebelik testi yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Geri