Etiketler:
  1. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28

antibiyotik kullanirken hamile kalmak bebegi etkilemis olurmu???

Konu, 'Gebelik' kısmında ahueda tarafından paylaşıldı.

erkek antibiyotik hap kullanirken esiyle birlikte olursa ve esi hamile kalirsa olusan bebek zarar görmüs olurmu???

yani sakat olma ihtimali vs.. olurmu???

antibiyotik kullanirken hamile kalmak bebegi etkilemis olurmu??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile kalmak güçleşiyor...

Hamile kalmak güçleşiyor...

hamile kalmak güçleşiyor Erkeklerde sperm sayısı ve kalitesinin geçmişe göre önemli ölçüde azaldığını ve spermler için en büyük tehlikenin sıcak hava olduğunu belirten Ankara Üniversitesi (AÜ) Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hakan Şatıroğlu, “Spermler, vücut ısısında, yani 37 derecede yaşayamıyorlar. Ancak 35.5-36 derecede yaşıyorlar. Beden ısısından 1-1.5...
  2. hamile kalmak

hamile kalmak

tuvaletten hamile kalmak ilişkiden sonra tuvalete gitmek klozetten hamile kalmak ilişkiden sonra meni tekrar ilişkiye girdikten hemen sonra ayaklarımı havaya dikliyorum sizce hamile kalırmıyım
  3. hamile kalmak isteyenler

hamile kalmak isteyenler

hayırlı akşamlar arkadaşlar sizi bişeyler soracam kasım 25 regli oldum bu ay bekledim gelmedi regli dönemimdeki belirtiler var ama olmadım normalde 28 günde oluyrdu acaba hamilemiyim.laboquick test aldım yarın sabah yapmayı düşünüyorum acaba erkenmi?bende kan pıhtılaşması var bundan önce 3 kere düşük yaptım 1 tane yaşayan bebegim var gene aynı olur die çok korkuyorumdoktora ne zaman gitmem...
  4. Hamileyken tekrar hamile kalınırmı?

Hamileyken tekrar hamile kalınırmı?

Hamile bir kadının gebelik sırasında tekrar gebe kalmasına engel olan bir çok neden vardır. Örneğin bir gebelik oluştuktan sonra kadında yumurtlama durur, ayrıca rahim ağzında müköz bir tıkaç oluşur ve bu da spermlerin rahim içerisine girmesini engeller. Bu yüzden gebelikten korunmanın en iyi yöntemi gebe kalmaktır diye espirili bir söz söylenir. Ancak çok nadir rastlanan bazı olgular...
  5. Hamile kalmak istiyorum

Hamile kalmak istiyorum

Selamun aleyküm hocam ben dört aylık evliyim evlenince adetim düzensiz oldu bide sık sık tuvalete çıkıyordum doktora gittim iltihaplanma var dedi ilaç verdi onları kullanınca adetim düzene girdi ikinci muayeneye gittiğimde doktor iltihabın geçmiş dedi şimdide bu ayı umut içinde bekliyorum hocam adetime 3 gün kaldı ve benim normalde adetime 2 hafta bazen de 10 gün kala göğüslerim ağrırdı şimdi...

Sayfayı Paylaş