1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  antika görünümlü telefonlar

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  fiat listesi ve nasıl sahip olbilirim

   
antika görünümlü telefonlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Antika

  Antika

  Antika -------------------------------------------------------------------------------- Eski çağlardan kalma eser.
 2. antika tutkunları için antika

  antika tutkunları için antika

  Günümüzde antika terimi, genel olarak en az 100 yaşıtında sanat yapıtları ve tarihsel değer taşıyan eşyalar için kullanılmaktadır. Antika koleksiyonculuğunun, tapınaklarda hazine saklanması ile başladığı söylenebilir; dolayısıyla antika koleksiyonculuğunun neredeyse insanlık tarihi kadar uzun bir geçmişi vardır. Antikaların yalnızca estetik değerleriyle değil tarihsel önemleriyle de...
 3. Antika Telefonlar

  Antika Telefonlar

  telefon eski telefonlar eski telefon modelleri antika telefonlar model Bayanlar çok çok eski zamanların Antika Telefonları nekadar da güzelmiş, hem şık hem ağır.. görselliği beni cezbetti ben zaten evime istiyorum bunlardan fakat süs niyetine:D Bunlarda bizim süslü Pakizeler:) resmen süslemişler ya baksanıza Bayanlar..
 4. Meraklılarına antika görünümlü araba objeleri

  Meraklılarına antika görünümlü araba objeleri

  Antika araba modelleri Araba dekoratfi ürünler eğer antika ürünlere ve arabalara meraklıysanız bu antika araba objeleriini dekorasyonunuzda kullanmak isteyebilirsiniz. Antika tutkunları için antika objeler dekorasyonda büyük önem taşımaktadır.
 5. antika telefon

  antika telefon

  http://www.meleklermekani.com/kucuk-ev-aletleri/182911-antika-telefonlar.html yukarıdaki linkte paylaşmış olduğunuz telefonları bulacağımız bir site yada firma varmıdır.. yardımınızı rica ederim.. teşekkürler..

Sayfayı Paylaş