1. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    49
    Ödül Puanları:
    0

Antonio Riva'dan en harika gelinlikler 2012

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Editör tarafından paylaşıldı.

Yeni sezonda evlenecek olan arkadaşlarımız için incelediğimiz Antonio Riva gelinlik modelleri, romantik çizgileri ve farklı yapıları ile dikkat çekici tasarımlara sahiptirler. Antonio Riva modernitesiyle ortaya çıkartılan bu gelinlikler şık ve büyüleyici yapıları ile büyük beğeninizi kazanacaktır diye düşünüyorum. [​IMG]

Antonio Riva'dan en harika gelinlikler 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel gelinlik modelleri 2012

En güzel gelinlik modelleri 2012

Kızlar önümüzdeki yıl evleneceğim bana lütfen 2012 nin en güzel gelinlik modellerinden örnekler sunar mısınız teşekkür ediyorum.
  2. En Güzel Harika mesajlar 2012

En Güzel Harika mesajlar 2012

en güzel sözler 2012 en güzel mesajlar 2012 harika mesajlar 2012 Herşeyin en güzelini, en harika olanı tamda size göre değil mi? Ee bende kendim için öyle düşünüyorum :) O zaman sözlerinde mesajlarında en harika olanı sizlerin olsun Melek'ler:) En Harika mesajlarımda bUldum Seni Bebeğim HayatımDan Gitsende Sözlerim yeter Sana Gülüm.. Sen benim harikalar Dünyasında Yaşattığım...
  3. En güzel Kabarık Gelinlik Modelleri 2012

En güzel Kabarık Gelinlik Modelleri 2012

Kabarık Gelinlik Modelleri 2012 2012 Yeni Kabarık Gelinlik Modelleri Gelinliğim kabarık olsun istiyorum diyen tüm melek'lerimiz ve düğün hazırlıkları yapan tüm misafirlerimiz için, yılın en şık kabarık gelinlik modellerini sunuyor ve evlenecek olan çiftlere şmiddien bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz :)
  4. Oscar De La Renta 2012 Harika Gelinlik Modelleri

Oscar De La Renta 2012 Harika Gelinlik Modelleri

gelinlik modelleri 2012 oscar de la renta gelinlik gelinlikler 2012 Dantel ve güpür işlemeleriyle göze çarpan, straplez, birbirinden zarif gelinlikler.. Bu işin duayenlerinden, gelinlik tasarımında kendine iyi bir yer edinmiş olan Oscar De La Renta imzasından bahsediyoruz melekler :) Karşınızda ünlü markanın 2012 gelinlik koleksiyonu..
  5. 2012 Yılının En Beğenilen Gelinlikleri

2012 Yılının En Beğenilen Gelinlikleri

Bu konu; 2012 yılının en beğenilen gelinlikleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bu yıl bitmeden gelin olacaksınız size harika gelinlik modelleri tavsiye edebiliriz. Straplez gelinliklerden, uzun kuyruklulara, muhteşem güpürlü modellerden pırıltılı taşlarla süslü olanlara kadar çeşit çeşit gelinlik modellerine bu sayfamızda yer veriyoruz. Vücut tipinize uygun gelinliği...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş